CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

З банківського сектору в світ стартапу

09.02.2017

Тарас Гаврилюк, начальник відділу веб-банкінгу Укрсоцбанку, розповів інтернет-порталу Finance.UA про необхідність впровадження нових IT-технологій у банківській сфері.

За словами Тараса Гаврилюка, незважаючи на витрати, з якими банки можуть зіткнутися у разі впровадження IT-продуктів в аутсорс, фінансовим установам є сенс розробляти та впроваджувати власні інновації.

"Своє програмне забезпечення виграє відразу в кількох напрямках: по-перше, – аудит коду, ви завжди знаєте, хто це написав, коли і в рамках якого проекту, навіть при плинності кадрів – у вас всі вихідні коди і доступи; по-друге, швидкість адаптації, ви завжди можете поліпшити код, маючи до нього повний доступ, – зазначає він. – Що стосується бюджетів на розробку власними силами, то, як не дивно, вони можуть бути (і, найчастіше, таки є) меншими, ніж при замовленні у сторонніх компаній. Вся справа у високій лояльності співробітників до компанії і фіксованих тарифних сітках для кожної IT-шної спеціальності. А впровадження сучасних технологій можливо і у форматі консультацій з незалежними "гравцями софтверного ринку".

Якщо говорити про успіх роботи нової фінтех-компанії, то, на думку спікера, він буде багато у чому залежати від відкритості та досвіду співпраці IT-підрозділів з подібними структурами у минулому.

"Сучасний український банк – досить консервативна структура і, що важливо, фанатично піклується про конфіденційність даних клієнта. Тому отримати доступ до них (хоча б на етапі підготовки проекту) третім особам вкрай непросто. У разі успішного досвіду, такий підхід не змусить себе довго чекати. В іншому випадку, іноді просто вигідніше переманити до себе проектного менеджера з банку-конкурента або суміжного ринку зі схожим досвідом, щоб запустити якийсь довгограючий або амбіційний проект", – додав Тарас.

Деколи все ж простіше придбати вже готовий продукт, тому банки найчастіше передають на аутсорс інфраструктурні послуги – мережа, обслуговування ПО. "Особливо актуально це у світлі відмови від підтримки java-рішень у сегменті інтернет-банкінгу для юридичних осіб. На жаль, банкам часто не вистачає експертизи альтернативних технологій. І якщо для написання необхідно мати спочатку великий штат програмістів, то вже після передачі "на баланс" системи, написаної третьою стороною, для підтримки працездатності досить штату з кількох людей", – розповів Тарас Гаврилюк у бесіді з Finance.UA.

Джерело: news.finance.ua

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення