CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Банки в епоху інтернет-гігантів

09.01.2017

Too big to fail – здається, так кажуть про деякі занадто великі банки. Занадто важливі, щоб зникнути, занадто великі, щоб програти. Але так було раніше. Інтернет та цифрові технології все змінили. А це означає, що змінюватися потрібно і банкам. У першу чергу їм. Навіть якщо вони підпадають під категорію горезвісних «too big to fail».

Чому? У колонці для «Мінфіну» пояснює начальник відділу інтернет-банкінгу Укрсоцбанку Тарас Гаврилюк.

Банкам не вистачає яскравого іміджу, чітко сфокусованої ніші. Наприклад, вже не одне десятиліття як на ринках з'являються віртуальні банки, які не використовують класичних відділень.

Взагалі, мілленіали вважають, що інновації прийдуть у фінансовий сектор ззовні, а інтернет компанії змусять у майбутньому переглянути механізми, за якими працюють класичні банки.

Якщо оплата через месенджери соціальних мереж стає дедалі поширенішим явищем, то, що заважає банкам зробити вхід у системи онлайн-банкінгу та мобільного сервісу через ваші акаунти у соцмережах? А в майбутньому, навіщо взагалі потрібні будуть додатки онлайн-банкінгу? Але тут є ризик для банків перетворитися в простий транзакційний канал. Єдиний вихід для майбутнього банкінгу – адаптація.

70% мілленіалів вважають, що те, як ми платимо і сам доступ до грошей буде іншим. Банківська сфера може це «переварити» – електронні гроші та криптовалюта вже зараз досить успішно освоюються банками. Але 33% з опитаних вважають, що їм банк не потрібен взагалі. Щоб переконати цих людей, банкам потрібно буде ґрунтовно попрацювати над собою. Або зникнути.

Джерело: minfin.com.ua

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення