CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

MD Детально про складний процес приросту капіталу.

21.11.2011

"Додаткові 72 мільярди від UniCredit малим підприємствам та сім’ям"

Гідзоні: добровільне звільнення в Італії, Німеччині та Австрії

РОЗАРІО ДІМІТО
РИМ –

Пане Федеріко Гідзоні, фондова біржа все ще застосовує штрафні санкції до італійських банків, і до Вас більше ніж до інших; так у Вас був спад у розмірі 4.46% на момент закриття біржі вчора. Як Ви це поясните?
"Що стосується нашої ситуації, очевидним є те, що існує нестабільність; ми сподівалися, що план є стратегічним для нас і ринок оцінює нас".

Однак нестабільність залишається, і збільшення перевищило 530 ставок, оскільки в політичному плані Італія все ще не вийшла зі складної ситуації: чи є це причиною такого напруження?
Люди очікують на формування нового уряду та впровадження реформ: я думаю, що рішення Маріо Монті є прийнятним і я бажаю йому удачі в початку створення нового уряду".

Чи не могли б Ви пояснити основні принципи нового плану до 2015 року: куди прямує Unicredit?
Хотілося б зосередитися виключно на нашій комерційній банківській діяльності з основними ресурсами та підтримці наших клієнтів і наших франшизах. Рішення про приріст капіталу було прийнято не лише з метою задоволення нормативних вимог для достатності капіталу, але й для того, щоб задовольнити амбіцій розвитку банку. Це не захисна відповідь; навпаки, з капіталом такої величини ми можемо краще обслуговувати наших клієнтів та продовжувати надання кредитів в Італії та Європі. Інший принцип зосереджений на Італії, ключовому ринку, який таким і залишиться за нашими планами та ми маємо намір здійснювати інвестиції в нашу країну. План вимагає 33 мільярди на додатковий кредит малим підприємствам та близько 39 мільярдів сім’ям, розподілених між заставами та споживчим кредитом. Ми вважаємо, що Італія повернеться до рівнів рентабельності у відповідності з нашими амбіціями: з доходом від інвестованого капіталу (roic) у розмірі 12% перевищення рівня групи, та Італія повинна притримуватися такої тенденції.

Ви знецінили 10.6 мільярдів гудвілу та закрили свої рахунки у вересні з втратою у розмірі 9.3 мільярди. Чи було це так необхідно, після того як з’явилося м’якше рішення, що передбачало більші прибутки у перспективі?
"Для цього було три причини: поточна тенденція економічного розвитку на 60% вплинула на це рішення, нові європейські правила бухгалтерського обліку та бюджет без сюрпризів в майбутньому. І після цього оголошення плану також змусило нас відкоригувати значення".

Приріст був у розмірі 7.5 мільярдів готівкою. Чи не було це також занадто з огляду на ринкову ситуацію?
"Ця цифра була відкоригована і затверджена одноголосно Правлінням. Це дає можливість групі займати керівне положення на рівні столиці в Європі. Ринок цінуватиме наше рішення та, таким чином, операція буде успішною. Вона повністю гарантована консорціумом банків".

Банки хотіли знижки у розмірі 35-45%; це було забагато?
"Умови не було визначено".

Новий Unicredit хоче змінити позиціонування на ринку на роздрібній моделі та присвячує свою діяльність сім’ям та підприємствам. Однак, що це змінює, зважаючи на те, що план One4C було відхилено на комерційній частині?
48 мільярдів у середньозваженій величині активів було визначено для ризику (активи, зважені на ризик) та їх буде зменшено до нуля, оскільки вони пов’язані з видами діяльності, які більше не є основними видами діяльності: 20 мільярдів в інвестиційні банківські активи – жаргон “ринки” - , 20 мільярдів діяльності у кредитну діяльність, що не пов’язана з клієнтами, інші 8 в комерційну та довгострокову нерухомість та лізинг в кредити, що не пов’язані з клієнтами".

Чи не випадковим є те, що прагнучи зосередитися на комерційному банкінгу, Ви фактично відкинули філіальну модель розподілу?
"Ми зараз працюємо над тим, щоб створити синергію в окремих банках серед їхніх різних філій. В Італії приватний та корпоративний банкінг продовжать співпрацю для одержання доступності та ліквідності від клієнтів компанії".

Ви заявили, що відбудеться революція в мережі, де буде створена центральна філія, яка б керувала групою філій. Чи не могли б Ви пояснити це?
"Модель було впроваджено 01 листопада: у нас є центральна філія, крім того 4 чи 5 допоміжних філій, які звітують головній філії. Головному керівнику було надано зобов’язання керувати його територією і це означає, що ми можемо бути ближче і зможемо швидше надавати відповідь".

Італія є одним із основних осередків, де планується зменшення кількості працівників на 5200 осіб між 2011 та 2015 рр.: з цього можна зробити висновок, що близько 2000 осіб будуть пов’язані з виконанням плану Capitalia, тому звільнено буде лише 3200?
"Так, планується звільнення 5200 осіб, і значна частина таких звільнень уже внесена до колективного договору, підписаного рік тому; що стосується інших, ми переконані в тому, що можемо укласти нові договори, схожі на попередні".

Чому Ви зменшуєте кількість персоналу лише в Італії?
"У Західній Європі було скорочено 7400 осіб, а у Центрально-Східній Європі було прийнято на роботу 1200 нових працівників: чисті цифри становлять 6500, що здається, ідентифікується з кількістю в Італії, однак також відбуваються незначні скорочення в Німеччині та Австрії.

В Італії Ви передбачаєте спрощення з можливою раціоналізацією діяльності. З якою саме?
"Центральні функції холдингу зазнають значного спрощення: ми об’єднуємо разом 16 компаній в одну в бек-офіс та її регіони".

Unicredit все ще залишається міжнародним гігантом, який має корені не лише в Італії, але й в Німеччині, Австрії, Туреччині, Росії та Чеській Республіці. Однак, в інших зонах, Ви відійдете на крок назад. В яких?
"Ми будемо здійснювати інвестиції в ті ринки, що розвиваються, а в інших ми є лідерами, в Хорватії, Болгарії та Боснії, наприклад. Однак, оскільки вони не мають високого потенціалу, ми не плануємо жодних значних інвестицій.

Чи Pioneer все ще є точкою опору для росту?
"Місяць тому вона затвердила план повторного випуску продукції. Він ґрунтується двох тенденціях: внутрішня, що обслуговує комерційну мережу, і та, що націлена на збільшення продаж організаціям".

Скоро Ви розширите свою діяльність в Китаї. Які у Вас плани?
"Ми відкриємо третю філію в Кантоні і в нас є генеральна ліцензія. Ми один із небагатьох банків, які мають таку ліцензію".

Збільшення капіталу привабить нових партнерів. Чи можливо те, що Ви не залучені до розмов про суверенні фонди Катару та Китаю?
"Ми не перебуваємо у пошуках суверенних фондів. Однак, якщо вони хочуть здійснювати інвестиції, ми не проти.

Ви одержували зобов’язання від організацій, що формують історичне ядро партнерів?
"Ми переконані, що основні акціонери підтримають нас під час здійснення операції".

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення