CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк розширюватиме кредитні можливості для корпоративних клієнтів з позитивною кредитною історією (фрагменти)

17.12.2010

Кредити для бізнесу у 2011-му користуватимуться ще більшим попитом. Прогнозують аналітики. Така тенденція спостерігається вже зараз.
За 11 місяців цього року позик підприємцям видано майже на 20% більше, ніж за аналогічний період торік. В Укрсоцбанку, що входить до міжнародної Унікредіт груп, розширюють продуктову лінійку у цьому сегменті.

Наталія Тиховська , начальник департаменту факторингу Укрсоцбанку: «Это краткосрочное кредитование, револьверные кредитные линии, транзакционные операции, операции категории трейд-файненс». Хоча тепер завзятість і довірливість, з якими позичали гроші у докризові часи, спливли у небуття. Навчені гірким досвідом фінансисти кажуть, привабливі умови отримають лише ті компанії, які мають гарні офіційні показники прибутку та позитивну кредитну історію.

Сергій Козаченко, директор Центру корпоративного бізнесу Укрсоцбанку: «Компанія з від’ємним капіталом та зі збитками в офіційній звітності не повинні очікувати якихось преференцій з точки зору відсоткових ставок». Конкуренція у гонитві за надійними клієнтами наступного року також залишиться, кажуть в Укрсоцбанку. Тому фінустанови не лише знижуватимуть ставки, а й урізноманітнюватимуть власні продуктові лінійки. Адже в Україні вони покищо не такі різноманітні, як у Європі.

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення