CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк у 2011 році планує збільшити кредитний портфель корпоративних клієнтів на 25%

19.12.2010

Потрібні оборотні кошти? Підприємствам, у яких не вистачає фінансових ресурсів, але є боржники, банки пропонують скористатися факторингом. Операцією, коли фінустанови віддають гроші за боржника. З останнім — розбираються самостійно. За кордоном така послуга — поширена. В Україні — лише розвивається. Банки викупають борги не всіх компаній.

Наталія Тиховська , начальник департаменту факторингу Укрсоцбанку: «Не все отрасли можно назвать факторабельными. Наиболее интересна эта услуга предприятиям кондитерской отрасли, производителям продуктов питания и напитков, легкой промышленности, приборостороения, упаковки и переработки. Это не только товары но и работы и услуги». В Укрсоцбанку, що входить до міжнародної Унікредіт груп, кредитування перспективних корпоративних клієнтів розглядають як один з найважливіших пріоритетів. Портфель кредитів для корпоративного бізнесу впродовж наступного року планують суттєво збільшити.

Сергій Козаченко , директор Центру корпоративного бізнесу Укрсоцбанку: «Будемо сподіватися на приблизно 25% зростання портфелю корпоративних клієнтів, який наразі складає шістнадцять мільярдів. Тобто додамо ще чотири мільярди». Загалом, за одинадцять місяців року кредитів для бізнесу вітчизняні фінустанови, за даними Нацбанку, видали майже на 20 відсотків ніж за аналогічний період торік.

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення