CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Від сьогодні всі відсотки, отримані з депозитних вкладів українців, обкладаються податком 15%

04.08.2014

Наталія Мосейчук, ведуча: Від сьогодні всі відсотки отримані з депозитних вкладів українців обкладаються податком 15%. Платитимуть всі, не залежно від суми вкладу. Президент підписав відповідний закон, він входить в перелік актів, які стосуються запобіганням фінансової катастрофи держави. Весь адміністративний тягар беруть на себе банки, клієнти просто отримує на руки трохи менше чим сподівався, коли клав гроші на депозит. Різні експерти вважають, що цей податок принесе в скарбницю держави від 300 мільйонів до 3 мільярдів гривень.

Станіслав Фещенко, кореспондент: Якщо ви сьогодні поклали на депозит 10 тисяч гривень чи доларів під 10% річних, то за рік заберете 10 тисяч своїх назад, а от прибутку не 1000 гривень а на 15% менше, тобто 850 гривень. Банкіри кажуть, їм від цього більше роботи.

Любомир ПУНЧЕВ, директор центру роздрібного бізнесу комерційного банку: "У клиентов банка организационных проблем не будет, организационные проблемы будут у банков. Потому что клиенты банков, будут получать просто на 15% меньше, чем того что они ожидали. А у нас это связанно с серьезными техническими проблемами, потому что все это, мы должны настроить в наше системах".

Станіслав Фещенко, кореспондент: Для Любомира Пунчева, податок на депозити не новий, він є в Європі, зокрема в його рідній Болгарії. Фінансист не приховує, тамтешні громадяни, банкіри клієнти, шукають лазійки аби уникнути цього податку. Українцям це буде зробити нелегко. В першому варіанті закону, відсотки повинні були знімати лише з вкладів вище 20 тисяч гривень, та зрозуміли, замість одного великого депозиту можна покласти 10 маленьких і норму скасували….

Станіслав Фещенко, кореспондент: Поки що не всі банки повідомили клієнтів про інновації, але ажіотажу і відтоку депозитів не очікують.

Любомир ПУНЧЕВ, директор центру роздрібного бізнесу комерційного банку: "Нет, оттока не было, даже наоборот в нашем банке размеры депозитов увеличились. Спрятать свои деньги под матрасом, только из-за того, что государство поставила какой-то налог, я не думаю что украинцы пойдут на такое решение".

Станіслав Фещенко, кореспондент: Зворотної дії закон немає, якщо у вас депозит вже лежить, то нараховані до 4 серпня відсотки будуть повними, а от від сьогодні мінус 15%.

Джерело: 1+1: Передача ТСН (випуск 20:30:00)
Дата: 04.08.2014

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення