CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Передача Ранок з Інтером

01.07.2014

Анна ГОМОНАЙ, ведуча: Повертаємось зі спекотної Бразилії в Україну і поговоримо про гроші. Якщо ви маєте депозит у банку і вже плануєте на що витратити зароблені відсотки,пам'ятайте - частина з них піде на сплату податків. Відповідний закон набуває чинності вже завтра. Подробиці в матеріалі Власти Лазур.

Власта ЛАЗУР, кореспондент: Це - депозит, а це відсоток від нього. Інакше кажучи – чистий заробіток. Хоча, насправді, частину таки доведеться віддати державі. З першого липня в Україні почнуть оподатковувати пасивні доходи. Зокрема, і відсотки з банківських депозитів за принципом "більше отримуєш – більше віддаєш". Проте, нововведення стосується не всіх вкладників, а лише тих, чий дохід від депозиту перевищує двадцять тисяч гривень на рік. Так, аби потрапити під податок – двісті п’ятдесят гривень на депозиті буде достатньо. Тож, якщо розмір відсотків складе від двадцяти до трьохсот тисяч гривень на рік, у Державний бюджет доведеться сплатити п'ятнадцять відсотків від зароблених грошей. Якщо дохід буде від трьохсот до п’ятисот тисяч гривень, то податок дорівнюватиме двадцяти відсоткам. Якщо ж депозит приніс півмільйона гривень, то державі потрібно віддати четверту частину цих грошей. І не важливо, чи людина тримає один великий депозит в одному банку, чи має дрібні збереження в кількох різних установах. Якщо сума доходів з відсотків перевищуватиме двадцять тисяч на рік - від податку не втекти.

Ольга ШОСТАК, начальник управління збережень та платежів банку: "Налоговая собирает всю информацию со всех банков. Наверное, потом как-то сравнивает по конктреному идентификационному коду, и получает полную сумму тех процентов, которые получил конкретный данный клиент. Этот клиент просто приходити подает декларацию. В принципе, эта сумма должна совпадать"…

Власта ЛАЗУР, кореспондент: Доречі, окрім потенційних вкладників, чимало запитань до законотворців мають і самі банки.

Ольга ШОСТАК, начальник управління збережень та платежів банку: "Например, о депозитах в валюте. То есть, на какую дату, по какому курсу необходимо считать доход полученные проценты клиенту? Да? На дату начисления или на дату выплаты? То есть, это остается еще под вопросом. Так же не понятные вопросы по депозитам капитализации, потому что там проценты начисляются и выплачиваются не клиенту, а выплачиваются, присоединяются к телу депозита"…

Джерело: Передача Ранок з Інтером (випуск 07:10)
Дата: 01.07.2014

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення