CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Де позичити на машину з мінімальним авансом: огляд ринку автокредитування на 5 листопада 2013

05.12.2013

За прошедший месяц автокредиты в среднем по рынку подорожали на 0,1-0,4 процентного пункта. При этом займы с нулевым первоначальным взносом в декабре-2013 предлагают четыре банка из 50-ти крупнейших…

"При оформлении кредита на покупку автомобиля возникает ряд сопутствующих расходов, а именно: страхование автомобиля по программе КАСКО, оплата нотариальных услуг. В зависимости от программы кредитования, на которой остановился клиент, могут также фигурировать следующие параметры, которые увеличивают расходы клиента: одноразовая комиссия за оформление кредита, комиссия за рассмотрение кредитной заявки, страхование жизни заемщика, комиссия за перечисление кредитных средств на автосалон", - рассказывает Диана Рибачук, главный экономист отдела по работе с автосалонами ПАО "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™. В сумме такие расходы могут достигать 15-16% цены автомобиля…

Диана Рибачук, главный экономист отдела по работе с автосалонами ПАО "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™: При выборе программы с минимальным авансом клиенту нужно обратить внимание и детально изучить все сопутствующие расходы, получить в банке полный перечень затрат которые возникают при оформлении кредита.

На сегодня у клиентов популярны акционные программы кредитования авто, которые помогают снизить первоначальные расходы с возможностью оформить страховку КАСКО и комиссионные в сумму кредита.

Джерело: Prostobank.ua
Дата: 05.12.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення