CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

"Успішний тандем: Укрсоцбанк – Клієнт": досвід ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™

25.11.2013

Про те, як банк допомагає реалізовувати нестандартні бізнес-проекти клієнтів, розповідає Вікторія Денисова, в.о. керівника Північного макрорегіону, начальник Департаменту корпоративного бізнесу, ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™

В даний час, коли економічна ситуація далека від стабільності, в Україні все ж таки є компанії, які нарощують обсяги виробництва, розвивають нові виробничі майданчики не тільки в Україні, але і за кордоном. Для таких компаній співпраця з банком, який може профінансувати виробничі програми, використовуючи нестандартні фінансові інструменти, є одним з факторів успіху. Показовим прикладом успішного тандема зростаючої Компанії та банку-партнера безперечно є історія фінансування інвестиційного проекту для бізнес-групи "ЕЛЬФА".

Бізнес-група "ЕЛЬФА" - вертикально інтегрована група підприємств, яка є одним з найбільших в Україні вітчизняних виробників санітарно-гігієнічної та косметичної продукції. Продукція таких брендів як: "Зелена аптека", "Fresh juice", "Sun Energy", "Dr.Sante", "Домашній доктор", вже давно популярні і в Україні і за її межами.

З метою збільшення обсягів виробництва, розширення ринків збуту, оптимізації товарних потоків та спеціалізації в діяльності кожного структурного підрозділу бізнес-групи "ЕЛЬФА", в 2013 році було заплановано придбання профільних активів за межами України. Але, як виявилося, реалізувати бізнес-проект в частині залучення фінансування, пов'язаного з придбанням активів за кордоном, виявилося досить непросто.

Справа в тому, що кожен із двох підготовлених бізнес-планів, мав на увазі залучення середньострокового фінансування для новостворених фірм групи в Польщі і в Словаччині. "Мало того, що для українських банків пряме фінансування нерезидентів неможливо, ми зверталися в банки з проханням профінансувати start-up!" - Зазначив віце-президент групи з фінансів Володимир Мельничук. "Запропонувати розумну схему фінансування жоден банк не міг, поки не відбулася презентація проекту в офісі ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™. Незважаючи на деякі складнощі, які виникали в ході реалізації проектів, саме тісна взаємодія і синергія всіх підрозділів групи UniCredit (ПАТ "Укрсоцбанку" в Україні, "Pekao Bank" у Польщі і "UniCredit Bank" у Словаччині), гнучкість у підходах і оперативність у прийнятті рішень дозволили за кілька місяців реалізувати схему з фінансування представлених бізнес-проектів".

Президент бізнес-групи "ЕЛЬФА" Дмитро Попов, під час презентації проекту в ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, сказав: "Здоров'я, гармонія, екологічність, чесність і відповідальність перед споживачами - ось наші ключові цінності, з якими ми йдемо зі своїми проектами до Євросоюзу. Створюючи унікальні рецептури косметичних засобів, фахівці науково-дослідної лабораторії ТОВ "ЕЛЬФА ЛАБОРАТОРІЯ", використовують прогресивні технології та інноваційні інгредієнти, створені самою Природою. Якісна сировина, унікальні рецептури, висока культура виробництва на ПП "ФАРМАЦЕВТИЧНА ФАБРИКА "НВО "Ельфа" - тріада успіху цієї продукції. Купуючи будь-який продукт, створений фахівцями компанії, можна бути впевненим в отриманні заявленого ефекту, що підтверджується численними дослідженнями, величезною кількістю міжнародних нагород і заслуженою любов'ю споживачів".

Схема, яка була розроблена і запропонована клієнту, поки є першим досвідом для ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, в Україні, і тим не менш, дана транзакція була успішно реалізована банком.

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, випустив гарантії, що покривають зобов'язання позичальників - нових компаній бізнес-групи "ЕЛЬФА" у Польщі та Словаччині (start-up spv), при цьому банки групи UniCredit у вказаних країнах надавали фінансування під випущені українським банком гарантії.

Подібна успішна кооперація структурних елементів групи UniCredit є одним з пріоритетів роботи групи, а також безперечно конкурентною перевагою для клієнтів у порівнянні з іншими банками, що працюють в Україні.

В результаті, бізнес-група "ЕЛЬФА" отримала нового фінансового партнера в особі групи UniCredit, який реалізованими угодами демонструє готовність до нестандартних рішень для задоволення потреб клієнтів. Враховуючи те, що ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, (Україна) покриває весь ризик по даній транзакції, банки в Польщі та Словаччині надали фінансові ресурси за прийнятною вартістю для клієнта: загальна ціна ресурсу з урахуванням випуску гарантій склала менше 8% річних. Забезпеченням по угоді виступило майно підприємств "Ельфа" в Україні, а також придбана за рахунок кредитів нерухомість в Польщі і в Словаччині. При цьому, ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, врахував побажання клієнта, і частина ліміту фінансування в Україні залишилася в його колишніх банках-партнерах. У процесі структурування та реалізації цієї угоди клієнту була забезпечена постійна консультаційна підтримка з боку банку, і незважаючи на складний документообіг у трьох країнах, ця транзакція, незважаючи на всю її нестандартність, була успішно завершена в досить короткий термін.

Тепер, коли бізнес-група "ЕЛЬФА" отримала доступ до фінансування, яке відповідає європейським стандартам, у нас є тверда впевненість у ще більш динамічному розвитку її діяльності. Група UniCredit, у свою чергу, готує для підприємств бізнес-групи нові фінансові інструменти, які дозволять здешевити фінансування. ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™,ще раз довів, що ніякі труднощі не можуть завадити стати бізнес-партнером для вибагливого клієнта. Реалізовуючи такі проекти, банк не тільки підвищує свою ефективність, але і допомагає клієнтам ставати лідерами ринку.

Джерело: Finance.ua
Дата: 25.11.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення