CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit Bank - ближче до клієнта: інтерв’ю Георгі Заманова, Директора центру корпоративного бізнесу Банку

02.12.2013

Останнім часом в Україні все частіше піднімається тема євроінтеграції. Яка ваша позиція з цього питання як банку, представленого європейської групою?

Для економіки в першу чергу важлива стабільність, довгострокова стратегія і перспективи. Бізнес-співтовариству необхідно чітко розуміти вектор розвитку до 2020 року, 2050-го і далі. Це так само важливо і для банків (як локальних, так і міжнародних), яким стале економічне зростання забезпечує можливість подальшого розвитку. Приміром, членство в асоціаціях, підписання торгових угод, взаємовигідне співробітництво з сусідніми державами і з державами по всьому світу, гарантують довгострокову перспективу для країни. Україна дуже вигідно розташована географічно. Перебуваючи в центрі Європи, вона уособлює собою міст між Європою і Азією, що дає колосальні можливості для розвитку економіки країни. У цьому і полягає унікальність України.

Яка ситуація з розвитком банку цього року?

Ми добре попрацювали. За останні три роки (починаючи з 2011-го) щорічний приріст портфеля performing кредитів - $ 250 млн, а депозитного - понад $ 100 млн. Банк ставить мету не просто виживати, а активно розвивати свій бізнес і франшизу. І це той план, яким ми будемо слідувати в 2014-му.

Завершення процесу об'єднання двох банків заплановано на грудень нинішнього року. Яке стратегічне бачення, основні напрямки розвитку?

Бізнес- злиття двох банків - ПАТ "Укрсоцбанк" та ПАТ "УніКредит Банк" - відбулося ще три роки тому. В даний час йде процес технічного злиття - ми будемо технічно мати кращу платформу для більш ефективної роботи. Ми просто продовжуємо робити свою справу, щоб надавати клієнтам ще кращий сервіс.

У чому унікальність вашого підходу до обслуговування клієнта? Можете навести конкретний приклад?

Філософія нашого банку полягає в тому, щоб бути ближче до клієнта. Ми слухаємо клієнта і пропонуємо йому краще рішення, використовуючи наш міжнародний досвід і знання. Наприклад, клієнт потребує інвестицій в устаткування, яке він купує на сім років, а йому пропонують кредитування тільки на три роки. Результат такого підходу - перекредитування через три роки або прострочений кредит. Ми так не працюємо. Що нам дійсно важливо - це чути свого клієнта, глибинно розуміти його бізнес, його потреби і пропонувати індивідуальне рішення, яке дає можливість перспективи для його розвитку.

Чи плануєте які-небудь нововведення найближчим часом для розвитку корпоративного бізнесу?

У період інтеграції ми розробили нову модель нашої мережі. Вона складатиметься з 14 корпоративних центрів, що охоплюють всю Україну, від Львова до Луганська і від Чернігова до Криму. Наша модель - бути якомога ближче до клієнта. Ми будемо вкладати багато ресурсів в навчання нашого персоналу, і в пошук відповідних людей для розширення мережі. На основі цієї інфраструктури буде побудована бізнес- платформа для майбутнього розвитку. Вже з 1 січня почне функціонувати нова мережева структура, нова модель обслуговування, яка дозволить стати ще ближче до наших клієнтів. Такий підхід максимально перегукується з філософією UniCredit: життя сповнене злетів і падінь, але ми поруч з вами в будь-який час.

Джерело: Forbes №12, Грудень 2013, стор. 75
Дата: 02.12.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення