CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

UniCredit Bank. "Ми розширюємо свої можливості": інтерв’ю Любомира Пунчева, директора центру роздрібного бізнесу

29.11.2013

Любомир Пунчев, директор центру роздрібного бізнесу UniCredit Bank, про те, що принесе злиття банків для клієнтів, в якому напрямку планує розвиватися новооб'єднаний банк, а також про тенденції на ринку кредитів і депозитів, і чи варто очікувати зниження ставок по іпотеці.

─ З дня на день завершиться технічне об'єднання ПАТ "Укрсоцбанк" та ПАТ "УніКредит Банк". У якому напрямку буде розвиватися новооб'єднаний банк? Чи зміниться стратегія роздрібного бізнесу?

Безумовно, процес злиття не найпростіший етап в роботі організації, тим не менш, найскладніший період вже позаду, і попереду нас чекає стрімкий розвиток. ПАТ "Укрсоцбанк", в основному, був орієнтований на сегмент масового ринку. Велика мережа відділень та банкоматів, великі зарплатні проекти, соціальні програми, масове авто- та іпотечне кредитування - це те, завдяки чому нас добре знають. Об'єднавшись з ПАТ "УніКредит Банк" , ми розширюємо свої можливості: отримуємо величезний досвід роботи з клієнтами рівня "середній+", іноземними представництвами світових компаній, міжнародними клієнтами групи UniCredit. Таким чином, об'єднуючи основні напрямки двох банків, ми отримуємо якісний і зважений різносторонній бізнес з хорошими результатами і ще більшим потенціалом.

─ Чи позначиться об'єднання на клієнтах банку? Чи будуть змінені умови договорів/обслуговування?

Ми робимо все, щоб максимально зберегти умови там, де це можна зробити. Об'єднання не відобразиться на умовах договірних відносин, вони будуть діяти до кінця дії договору. На жаль, ми обмежені правовою та IT- сферою. І, тим не менш, щоб дати клієнтам можливість обслуговуватися так, як вони звикли, нами були переглянуті внутрішні процедури ПАТ "Укрсоцбанк", доповнений продуктовий ряд, запропоновані індивідуальні умови і розроблені спеціальні пакетні пропозиції.

─ Які переваги отримають клієнти від об'єднання?

У першу чергу - зручність обслуговування і розширення можливостей. У порівнянні з ПАТ "УніКредит Банк" кількість відділень об'єднаного банку збільшено в 10 разів, партнерська мережа банкоматів - в 8 разів, а власні банкомати - в 30 разів. Клієнти так само виграють в плані розширення лінійки банківських продуктів. Вони вже відчули різноманітність нашої лінійки продуктів кредитування, привабливі умови депозитних програм, в тому числі з використанням платіжних карт, раніше недоступні соціальні картки. Що ж стосується платіжних карт в цілому, тепер клієнти мають можливість використовувати всі переваги інноваційних технологій сучасного світу.

─ Які переваги для середнього та малого бізнесу дає Укрсоцбанк?

Ми пропонуємо широкий спектр продуктів і послуг, який був розроблений на основі потреб клієнтів нашого сегмента. Серед основних переваг обслуговування клієнтів мікро -та малого бізнесу можна виділити наступні: широка мережа відділень по всій Україні (навіть у маленьких містах); персональний менеджер для кожного клієнта, що сприяє побудові ефективних взаємовідносин окремо з кожним клієнтом; широкий спектр продуктів для бізнесу - ми пропонуємо всі види банківських послуг, які представлені на банківському ринку України, а також розробили і активно просуваємо по-своєму унікальні продукти, такі як: кредитна карта для юридичних осіб та підприємців, попереднє рішення по отриманню кредиту (кредитний сертифікат), можливість швидкого збільшення ліміту овердрафту при зверненні клієнта; спеціальні програми для представників різних сфер бізнесу (виробництво, торгівля, сільськогосподарські та ін); гнучка цінова політика, яка дає можливість обслуговувати свій бізнес при мінімальних витратах; велика кількість партнерів по всій Україні, яка дає можливість розробляти безліч цікавих пропозицій; надійність і стабільність групи UniCredit, що дає впевненість у завтрашньому дні. Ми постійно вдосконалюємо наш продуктову пропозицію і оптимізуємо поточні процеси, щоб відповідати постійно зростаючим потребам до швидкості і якості, які диктуються ринком, що розвивається, сегмента мікро- та малого бізнесу.

─ Чи варто чекати зниження ставок за іпотечними та авто кредитами? Які тенденції простежуються?

Передумов для зміни ставок по автокредитах зараз немає. Все досить стабільно, до кінця року істотних змін щодо умов кредитування автомобілів не заплановано. Ми залишаємося впевненим лідером на ринку автокредитування, з часткою ринку більше 20%. Наш банк пропонує ексклюзивні партнерські програми з автодилерами та імпортерами автомобілів, процентні ставки за якими, в ряді випадків цікавіші для клієнта, ніж всеукраїнські програми кредитування. Крім того, напередодні новорічних свят актуальності набувають акційні пропозиції для клієнта в рамках партнерських програм. У банку також запущена всеукраїнська акційна програма "Кредит вигідний", умови якої орієнтовані на комфортне придбання авто в кредит, що особливо актуально напередодні Нового року. Головні переваги - простий і зручний кредит з мінімальними стартовими витратами: відсутність комісій за оформлення кредиту, аванс в розмірі від 10% вартості авто, рекомендований тариф Каско 4,5% і можливість оформити страховку в кредит. Таким чином, клієнт має можливість придбати власний автомобіль без додаткового навантаження на бюджет, активно провести свята, порадувати близьких і друзів подарунками.

Питання про зниження ставок за іпотечними кредитами пов'язане багато в чому з очікуваннями щодо економічної і політичної ситуацій в країні, а також рівнем добробуту населення і вартістю такого виду кредиту. Залежно від цін на депозитні ресурси, власні ресурси банків і тенденцій ринку, банки будуть пропонувати більш зручні програми кредитування, але це незначно відобразиться на процентній ставці по іпотеці. Ми постійно аналізуємо ринок з метою розробки та пропозиції клієнтам найбільш вигідних і комфортних програм кредитування. На сьогоднішній момент банк пропонує одні з найбільш привабливих умов на ринку: ставка кредитування від 16,59%, строком до 20 років, авансовий внесок від 30%. Наш банк лідирує серед комерційних банків за кількістю кредитів в іпотечному кредитуванні, що говорить про високий рівень довіри клієнтів, прозорості та вигідності наших умов. Наступного року ми плануємо активно працювати на ринку первинної нерухомості. Тривалі терміни кредитування і пільгові програми дозволяють банку пропонувати клієнтам, зацікавленим в позиковому ресурсі, більш цікаві умови кредитування в порівнянні з програмами розстрочок від забудовників.

─ Чи плануєте нововведення найближчим часом для розвитку роздрібного бізнесу?

Наш банк найближчим часом планує робити акцент на інноваційні схеми обслуговування клієнтів, розширення функцій нового інтернет-банкінгу, впровадження мобільного банкінгу на платформі Android і iOS, і так само запуск відділень майбутнього - "branch of the Future". Акцент буде зміщуватися зі стандартних банківських продуктів на новітні сучасні розробки, такі як безконтактні карти, NFC- технології, on-line консультації та інші.

Ну і за гарною щорічною традицією і цього разу напередодні нового року ПАТ "Укрсоцбанк" пропонує своїм клієнтам вклад "Новорічний". Ми розробили цю пропозицію, грунтуючись на успішному досвіді і вивченні основних інтересів наших клієнтів. Звичайно ж, при розміщенні депозиту, клієнтів, в першу чергу, цікавить рівень доходу, який вони отримають. Тому ми пропонуємо клієнтам не тільки підвищену процентну ставку, але й гарантовану надбавку. З досвіду можемо сказати, що такий підхід дуже популярний. Також, для клієнтів, які розміщують великі суми депозиту, є приємні сюрпризи - страховий поліс для туристичних поїздок і елітна картка Gold.

─ Які тенденції відстежуєте на ринку кредитів/депозитів? Які депозити є найбільш популярними серед клієнтів?

На сьогоднішній день найбільш популярними серед населення є депозити в національній валюті з можливістю поповнення терміном на 12 місяців. Протягом усього 2013 спостерігалася тенденція до розміщення коштів на більш тривалий період.

Джерело: Kommersant.ua
Дата: 29.11.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення