CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк розширюватиме продуктову лінійку для корпоративних клієнтів

21.12.2010

У 2011-го банки обіцяють повернути масове кредитування. У цьому році фінустанови інтенсивно залучали гроші громадян в систему. Відтак ці кошти повернуться на ринок позиками.
Щоправда попервах переважно - корпоративним клієнтам. Обсяг кредитного портеля комперційних банків нині становить понад 725 мільярдів гривень. Зростання відбулось за рахунок фінансування корпоративного бізнесу.

Разом з тим, на докризовий рівень ще не вийшли. Втрачене надолужуватимуть в новому році. Приміром «Укрсоцбанк» у 2011 році планує збільшити фінансування корпоративного сектору на чверть. Відтак розширюватимуть продуктову лінійку. СЕРГІЙ КОЗАЧЕНКО , ДИРЕКТОР ЦЕНТРУ КОРПОРАТИВНОГО БІЗНЕСУ «УКРСОЦБАНКА»: «Спеціальне фінансування, фінансування пов’язане з торгівельними операціями. Факторингові операції, вексельні операції, класичне фінасування. Плюс будучи частиною авторитетної міжнародної Групи UniCredit, маємо можливість користуватись їхньою лінійкою, їхніми можливостями з надання тих продуктів, які умовно кажучи в Україні ніхто не виробляє». У наступному році компанії будуть частіше звертатися по факторингових операціях. До прикладу Укрсоцбанк надає можливість отримати до 85 відсотків від суми боргових зобов’язань.

НАТАЛІЯ ТИХОВСЬКА , НАЧАЛЬНИК ДЕПАРТАМЕНТУ ФАКТОРИНГУ «УКРСОЦБАНКА»: «Сейчас мы действительно видим значительное оживление на рынке, повышенный спрос к нашим продуктам, единственная проблема действительно найти того клиента, которому нужен тот или иной продукт. И он действительно соответствует требованиям банка». Продуктову лінійку розширятимуть і в цьому сегменті. Банк пропонуватиме регресивний факторинг та без регресу.

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення