CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™: Переваги роботи з міжнародною групою

16.09.2013

Тихонов Михайло, начальник Департаменту корпоративного бізнесу Дніпропетровського регіону - про переваги роботи з UniCredit Bank

Михайло, розкажіть про поточну стратегію розвитку ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, в Україні.

Наш банк входить у найбільшу банківську групу в центральній і східній Європі, яка налічує близько 10 тис. відділень і 165 тис. співробітників. Говорячи про розвиток UniCredit, варто відзначити, що основним девізом нашої банківської групи є - "Rock-solid European Commercial Bank". У рамках цієї стратегії в 2012 році капітал групи UniCredit був збільшений на 7,5 млрд. євро, а зусилля сфокусовані не лише на фінансуванні бізнесу, а й на наданні комплексного обслуговування клієнтів по всьому світу, включаючи cash-management, FOREX і торгове фінансування. Іншим важливим аспектом є спрощення процесів обслуговування клієнтів - працювати з банком повинно бути легко.

На сьогоднішній день стратегією групи в Україні є не тільки збільшення частки ринку, а й підвищення її ефективності, що підтверджується планованим злиттям ПАТ "Укрсоцбанк" та ПАТ "УніКредит Банк" у 2013 році. Говорячи про зростання корпоративного портфеля, ми з оптимізмом дивимося на можливість виконання поставлених перед нами завдань, так як з моменту кризи 2008 року намітилася тенденція виходу з українського ринку сильних європейських гравців, при цьому кількість українських компаній, які хочуть працювати з європейським банком, збільшується. У цьому сегменті клієнтів ми бачимо хороші можливості для зростання.

Як іноземні банки можуть конкурувати з місцевими українськими гравцями при обслуговуванні корпоративних клієнтів?

Часто локальні банки більш оперативні в ухваленні рішення з кредитування корпоративних клієнтів. Ми це усвідомлюємо, і тому основними нашими завданнями з моменту входження ПАТ "Укрсоцбанк" до групи UniCredit були скорочені процедури "time to money", оптимізовані структури та розширені повноваження на місцях. Крім того, були спрощені комунікації між корпоративними клієнтами та керівником регіону. Ці кроки привели до того, що на сьогодні в Україні ми можемо затверджувати досить великі ліміти за короткі проміжки часу. Так, з моменту створення Дніпропетровського корпоративного центру (на початку 2012 року), нами були затверджені кредитні ліміти для 15 груп позичальників, середній розмір цих лімітів становить 40-50 млн. грн. Хотілося б відзначити, що 80 % цих позичальників раніше не обслуговувалися у ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™.

Що чекають міжнародні банки від українського клієнта? Яким він має бути для успішної співпраці?

Для нас, як для банку з довгостроковим планом розвитку на Україні, важливо, щоб у клієнта було бачення, де буде його бізнес через 3-5 років, адже довгострокове партнерство з клієнтом є одним з найважливіших пріоритетів для нас. Можна відзначити, що в Україні корпоративні клієнти поступово приходять до розуміння необхідності використання європейської моделі бізнесу і таких інструментів, як аудит звітності, прозора корпоративна структура і т.д. Все це є позитивним фактором для успішної співпраці з європейським банком.

Можете навести свіжі приклади своїх успішних угод?

При роботі з корпоративними клієнтами ми віддаємо перевагу диверсифікації свого кредитного портфелю, тому фінансуємо не тільки "модні" на сьогоднішній день напрямки, такі як сільське господарство, але і не забуваємо про виробництво, видобувну, харчову промисловість. Так, нещодавно була завершена угода з великим українським промисловим холдингом UMIN, що спеціалізується на виробництві мінеральних ресурсів, який входить до топ-15 світових виробників каоліну (сировини для виробництва кераміки, скловолокна, паперу та ін.). Необхідно відзначити, що ця група компаній, крім виробництва каоліну, здійснює виробництво, продаж і маркетинг титанових мінералів (циркон, рутил, ільменіт), кварцового піску, гравію, бетону, а також включає в себе компанії, що займаються машинобудуванням. У даному проекті банк бере участь у фінансуванні великого інвестиційного проекту, спрямованого на оновлення і збільшення виробничих потужностей з виробництва каоліну. Обсяг фінансування ПАТ "Укрсоцбанк" в даному проекті складе 10 млн. дол. США, а термін фінансування - 5 років.

Фінансовий директор Холдингу UMIN Гончарук Олександр про цю угоду:

"Для нас, як для промислового холдингу, що динамічно розвивається та має частку експортної виручки більше 50 %, необхідно мати фінансових партнерів, які володіють солідним міжнародним досвідом і бездоганною репутацією, тому що присутність такого банку в нашому кредитному портфелі значно полегшує переговори з іноземними контрагентами, як з питань придбання нового обладнання, так і при обговоренні контрактів на реалізацію нашої продукції. Таким партнером для нас став ПАТ "Укрсоцбанк" , UniCredit Bank™, - на сьогодні у нас діє ліміт 10 млн. дол. США, за допомогою якого ми з упевненістю приступили до реалізації наших амбітних планів щодо збільшення частки нашого підприємства і України в цілому на світовому ринку виробництва каоліну".

Які переваги отримує клієнт від співпраці з Вашим банком?

Будучи сильним корпоративним банком, ми не є "бутіковою" фінансовою установою, тому що маємо одну з найбільш розгалужених мереж відділень і банкоматів в Україні, активно розвиваємо напрям Private Banking.

Також ми плідно співпрацюємо з міжнародними фінансовими групами. Останній приклад - укладений договір з одним із найбільших фінансових інститутів ЄС - Європейським інвестиційним банком. Згідно договору ЄІБ надав у 2013 році ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, кредитну лінію в розмірі 140 млн. євро для фінансування середнього та малого бізнесу в Україні (чисельність персоналу не більше 3 тис. осіб). При виконанні умов ЄІБ ми зможемо надати довгострокове фінансування українському бізнесу, як для його підтримки, так і для розвитку.

Джерело: Портал Finance.ua
Дата: 16.09.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення