CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Думка експерта: "ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™: довгострокове партнерство з клієнтом - наш основний пріоритет"

18.06.2013

Про регіональну специфіку роботи на ринку обслуговування корпоративних клієнтів розповів Тихонов Михайло, начальник Департаменту корпоративного бізнесу Дніпропетровського регіону, ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™.

Розкажіть про специфіку регіону, в якому Ви працюєте.

Дніпропетровський регіон є одним з найбільших промислових, економічних і транспортних центрів України, а також четвертим за чисельністю населення. Найбільш розвиненими галузями є: харчова промисловість, чорна металургія, машинобудування, хімічна промисловість та роздрібна торгівля. Багато компаній - лідери ринку в своєму сегменті, є вихідцями з цього регіону, не дивлячись на те, що перенесли свої головні офіси в Київ.

Якщо говорити про банківський бізнес, то тут представлені офіси як найбільших за активами українських банків, так і декількох локальних банків, що входять до складу фінансово-промислових груп.

Як іноземні банки можуть конкурувати з місцевими українськими гравцями при обслуговуванні корпоративних клієнтів?

Часто локальні банки більш оперативні в ухваленні рішення з кредитування корпоративних клієнтів. Ми це усвідомлюємо, і тому основними нашими завданнями з моменту інтеграції ПАТ "Укрсоцбанк" у групу UniCredit були: скорочення процедури "time to money", спрощення структур і розширення повноважень на місцях. Крім цього були спрощені комунікації між корпоративними клієнтами та керівником регіону. Ці наші кроки призвели до того, що на сьогодні ми можемо стверджувати досить великі ліміти (до 20 млн. дол США) за досить короткі проміжки часу. Природно, на цей термін впливає структура угоди, тип фінансування і, звичайно, сам клієнт.

Що чекають міжнародні банки від українського клієнта? Яким він має бути для успішної співпраці?

Для нас, як для банку з довгостроковим планом розвитку на Україні, важливо, щоб у клієнта було розуміння, де буде його бізнес через 3-5 років, адже довгострокове партнерство з клієнтом є одним з найважливіших пріоритетів для нас. Для виконання своїх зобов'язань на довгій дистанції у нас є і фінансовий ресурс, і необхідні інструменти.

Можете навести свіжі приклади своїх успішних угод?

Незважаючи на промислову спрямованість регіону, ми обслуговуємо підприємства в різних секторах економіки. Так, нещодавно була завершена угода з великим агрохолдингом KSG Agro. Хочу відзначити, що ця група компаній сконцентрувала великий земельний банк, вирощує і переробляє зернові, паралельно розвиваючи тваринництво. Крім того, даний клієнт користується багатьма сучасними фінансовими інструментами. Наприклад, в 2011 році вони здійснили вихід на IPO на Варшавській фондовій біржі. Клієнт розробив стратегію перспектив розвитку власного бізнесу, а ми розуміємо реальність його планів і готові гнучко підійти до нюансів фінансування, наприклад, до питань про структуру застави.

Ось що говорить Генеральний директор групи KSG Agro Мазін Сергій про цю угоду:

"Для нас, як для агрохолдингу, що динамічно розвивається, необхідно мати фінансових партнерів, які мають можливість гнучкого підходу до забезпечення, тому що найчастіше агропідприємства не володіють дорогою нерухомістю. Таким партнером для нас став ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™ и товарами на складі, а 40% майновими правами на майбутній урожай".

Які переваги отримує клієнт від співпраці з Вашим банком?

Крім доступу до довгострокового ресурсу, це, звичайно, наш міжнародний досвід і репутація. Як приклад, прямі гарантії ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, приймаються бенефіціарами, розташованими в багатьох країнах світу, що дозволяє клієнтам економити при проведенні гарантійних операцій. Тому що, в багатьох випадках немає необхідності вдаватися до послуг іноземних банків-гарантів, а купуючи обладнання, техніку або транспорт за кордоном з використанням пост імпортного фінансування, клієнти можуть повною мірою відчути переваги роботи з групою, тому що ставки, умови і терміни фінансування знову ж будуть більш комфортними, ніж простий кредит у банку.

Джерело: РБК-Україна
Дата: 18.06.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення