CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
12.06.2013

Першого літнього дня в Києві на Хрещатику було святково і гамірно. І не тільки тому, що столиця відзначала дитяче свято, а й тому, що в Національному центрі ділового і культурного співробітництва "Український дім" вирували справжні італійські пристрасті…

Головним партнером "Італійських днів—2013" виступив UniCredit Bank, партнерами — Союз Торгово-промислових палат Італії, Агентство з туризму Італії, Міністерство економічного розвитку Італії, Посольство України в Італії, українська авіакомпанія "МАУ", італійські автомобільні марки "Ferrari", "Iveco", "Maserati". Коментуючи участь UniCredit Bank в "Італійських днях в Україні—2013" начальник Департаменту міжнародних клієнтів UniCredit Bank Роберто Поляк наголосив: — Ми дуже раді об’єднати зусилля з Італійським посольством і Торгово-промисловою палатою Італії в Україні та виступити спонсором такої важливої події, як "Італійські дні в Україні".

UniCreditBank, мережа якого налічує понад 400 відділень, — це своєрідний міст в економічних відносинах між нашими країнами. Понад 10 років наша компанія присутня на території України. Ми — четвертий за величиною банк в Україні й перший — в Італії. Відтак, хочемо бути посередником між тими, хто підтримує позитивні процеси в економіці України, впливати на розвиток як українського, так і італійського бізнесу, контролюючи процеси імпортно-експортних операцій завдяки розгалуженій мережі наших представництв в Італії та Україні…

Джерело: Вечірня Полтава
Дата: 12.06.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення