CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit Bank™ активно підтримує розвиток підприємств Донецького регіону

25.04.2013

Про тенденції на банківському корпоративному ринку і перспективи його розвитку розповіла Ірина Іванівна Юрик, начальник Департаменту корпоративного бізнесу Донецького макрорегіону, ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit BankTM

1. Яка специфіка бізнесу клієнтів у Вашому регіоні, які продукти є найбільш затребуваними?

На сьогоднішній день серед наших клієнтів широким попитом користується кредитування інвестиційних проектів, що створює позитивні умови для розвитку регіону. Крім того, великою популярність користуються документарні операції (гарантії, акредитиви). Перш за все, інтерес проявляють сільськогосподарські виробники в рамках закупівлі насіння і добрив у великих дистриб'юторів. Іноді, альтернативою гарантії може виступати вексель. Всі ці продукти дозволяють отримати покупцеві відстрочення оплати та знижку до 10%, що є цілком обгрунтованим, так як ризик дистриб'ютора в даному випадку гарантований банком. Ну і, звичайно ж, не варто забувати про фінансування оборотного капіталу, яке є стандартним додатком до співпраці між банком і клієнтом, особливо в рамках повної реалізації інвестиційних проектів або при фінансуванні відстрочок, які раніше були прогарантовані банком шляхом гарантій або векселів.

2. Не секрет, що в кожному регіоні крім системних банків активно працюють місцеві банки. Охарактеризуйте, будь ласка, в кількох словах конкурентне середовище у Вашому регіоні?

vВеликий бізнес завжди обслуговується в ряді банків, і ми до цього готові. Істотний вплив на бізнес середовище регіону надає ПУМБ, де обслуговується багато великих холдингів і компаній. Процентна політика витримана, і ми працюємо практично в одному ціновому сегменті. У той же час, хотілося б відзначити, що у нашого банку є дуже сильна сторона - ми можемо «вирощувати» start-up проекти і випускати у світ бізнесу вже великого корпоративного клієнта. Яскравими прикладами нашого підходу є проекти КОНТІ (колишня КИЇВ-КОНТІ) та АПК-Інвест. На прикладі даних компаній чітко видно, як фінансування проектів дозволило організувати сучасне і потужне виробництво.

3. Ваш банк традиційно сильний у корпоративному сегменті, які останні великі угоди Ви здійснили?

У Донецьку за допомогою кредитних коштів ПАТ «Укрсоцбанк», UniCredit BankTM були профінансовані проекти 2-х елітних готелів - Park Inn Hotel by Radisson і Ramada-Donetsk (обидва проекти приурочені до підготовки до ЄВРО-2012).

Фінансування будівництва готелю Park Inn Hotel дозволило плавно перейти до повного циклу банківського обслуговування даного готелю. У рамках співпраці нашого банку з готелем Ramada-Donetsk був реалізований великий інвестиційний проект з його реконструкції. Результатом проекту стало покращення інфраструктури готельно-ресторанного комплексу, підвищення конкурентної позиції на ринку і підтримка стандартів Ramada.

Також наш банк активно співпрацював у фінансуванні з Управлінням капітального будівництва Донецької міської ради в рамках завершення робіт з будівництва та реконструкції об'єктів для підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу, а також з Комунальним підприємством «Донелектроавтотранспорт», яке брало участь у розвитку транспортної системи міста.

Крім того, банк бере участь в кредитних проектах підприємств важкої промисловості ПАТ "Артемівський завод з обробки кольорових металів", Лугцентрокуз імені Монятовського, а також кредитує підприємства, які використовують нові технології з вирощування сільськогосподарської продукції, в тому числі зернових - Міко-фуд і АПК Зерноресурс , Донбас Агро.

Банк здійснює активне фінансування комунальних проектів міст, а саме підтримує муніципальні програми водоканалу, проекти з розвитку місцевого транспорту, проекти будівельного і дорожнього управлінь. На даний момент вже профінансовано проекти благоустрою центральних вулиць і паркової зони, розташованої біля Донбас Арени (УКБ міськвиконкому).

Обслуговування таких проектів вимагає від банку розуміння сучасних потреб клієнтів і прийняття адекватних ризиків.

4. Як на ваш погляд будуть змінюватися ставки за кредитами і депозитами до кінця року?

Сподіваємося на стабільність і зважені рішення, як уряду, так і НБУ. У нас присутній оптимізм: зростає економіка Донбасу. Так що, чекаємо плавну тенденцію щодо зниження вартості, як рівня ставок за депозитами, так і кредитами.

5. На Вашу думку, підприємства яких галузей економіки матимуть найбільші темпи розвитку, і мати потребу у фінансуванні в наступному році?

Думаємо, що це буде пов'язано з розвитком інфраструктури та с / г господарства, вирощуванням с / г продукції, її переробкою, зберіганням і логістикою виробництва.

Варто відзначити, що за підтримки муніципальних програм нас очікують великі можливості.

 

Джерело: РБК-Україна

Дата: 25.04.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення