CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Наскільки будуть знижуватись ставки за гривневими депозитами у другому кварталі 2013 року?

17.04.2013

Чем можно объяснить стремительное снижение ставок по депозитам, которое превзошло прогнозы, в первом квартале 2013 года? Какую динамику по ставкам ожидать в ближайшие месяцы? Какова будет величина максимальной доходности депозитов в гривне к началу лета? Узнавал Prostobank.ua…

Ольга Шостак, начальник управления сбережений и платежей Укрсоцбанк, UniCredit Bank™: В конце 2012 года ставки были слишком высокими. Причиной тому было множество факторов. После стабилизации политической ситуации и ситуации с банковской ликвидностью, естественно, начался процесс выравнивания: ставки на короткие сроки должны быть более низкими, на длинные сроки - более высокими. Наиболее стремительным было снижение ставок именно на короткие сроки, поскольку именно эти ставки били все рекорды. И снова-таки, корректировка ставок зависит от показателей доходности для банка.

Ставки продолжают снижаться, но уже более медленными темпами. Пока мы наблюдаем еженедельную потребность в снижении депозитных ставок, связанную с необходимостью корректировки ставок в зависимости от доходности для банка.

На сегодняшний день ставки, в зависимости от срока, колеблются от 11% до 18%. Также банки при установлении депозитных ставок ориентируются на показатели доходности. В противном случае банк будет нести убытки. И такая ситуация у всех игроков на рынке….

Джерело: Prostobank.ua
Дата: 17.04.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення