CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Рік буде достатньо спокійним, навіть передбачається зростання: прогноз банкіра

25.01.2013

Голова Правління ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank™, Борис Тимонькін дав прогноз розвитку ситуації на банківському ринку в 2013 році.

Так, відомий банкір відзначив, що не бачить якихось суто галузевих проблем, які можуть виникнути в цьому році. «Головна загроза для банків - це наша судова і правоохоронна система. Банки в Україні не захищені, відбирання в них грошей вважається нормальним явищем. Кредитний договір в будь-який момент може бути визнаний недійсним. Рівень ділової моралі в суспільстві низький. Якщо банк намагається стягнути борг або заставне майно, ніхто не стає на його бік. Це головна причина відходу іноземних банків. Вони готові брати на себе економічні ризики, але не хочуть працювати в країні без правил, - сказав Б.В. Тимонькін. - Україну більше не розглядають як місце для довгострокових інвестицій і щасливого життя. Скоріше як зону для дикого полювання. «Настріляв» грошей - вивів».

На запитання, чи продовжать іноземні банки йти з України, банкір відповів: «Думаю, ті, хто хотів піти, про це вже заявили». Прогнозуючи розвиток ситуації на банківському ринку в 2013 році, Борис Владиславович Тимонькін заявив: «Рік буде досить спокійним. Навіть передбачається деяке зростання ». Банкір зазначив, що саме ліквідність на 90% визначає працездатність банківської системи в Україні: «Хто має право розраховувати на фінансову підтримку, неважливо, від НБУ або акціонерів, той може бути впевненим у завтрашньому дні».

Джерело: “Вісник НБУ” №12
Дата: 25.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення