CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Перспективи співпраці україни з міжнародними фінансовими організаціями: позиція банкіра

22.01.2013

Голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, Б.В. Тимонькін, висловився у підтримку необхідності співпраці України з міжнародними фінансовими організаціями.

Зокрема, відомий банкір заявив: “Увесь цивілізований світ дивиться на Україну через призму співпраці з міжнародними фінансовими організаціями. Ділова репутація нашої держави безпосередньо пов’язана з рівнем діалогу з МВФ та Світовим банком”.

Звісно, формат співпраці з подібними організаціями дуже часто в суспільстві викликає не такі позитивні відгуки, адже перед державою постають певні зобов’язання та необхідність виконувати подекуди непопулярні рекомендації останніх. Проте, голова ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank ™, впевнений, що це чи не єдиний курс до стабільної перспективи розвитку. “Це унікальна ситуація, коли є нагода отримати кредит за найнижчими відсотковими ставками. При цьому кредитори вимагають абсолютно необхідних, хоч і непопулярних дій для оздоровлення економіки”, - заявив Борис Владиславович Тимонькін.

Більше того, на думку банкіра, ще одним показником стабільності та готовності держави бути надійним бізнес партнером в конкурентному та глобалізованому світі є перехід банківської системи держави на Міжнародні стандарти фінансової звітності у повному обсязі. “МСФЗ – це необхідна складова функціонування сучасного банку. Коли установа її запроваджує, її менеджмент дивиться на систему фінансів через такі ж окуляри, як і весь світ. Це важливо, адже вітчизняна фінансова система є складовою глобальної, якщо ми прагнемо бути на належному рівні, маємо працювати за стандартами МСФЗ”, - сказав Б.В. Тимонькін.

Джерело: “Вісник НБУ” №12
Дата: 22.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення