CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

На роздоріжжі: фінансова система відійшла від удару, але проблеми ще залишаються

17.01.2013

Борис Тимонькін, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, характеризуючи сучасний стан банківської системи після економічної кризи 2008-2009 років, заявив, що хоча система і відійшла від удару, проте все ще залишаються певні проблеми, які потребують негайного вирішення.

В плані зовнішньоекономічних відносин банкір вважає, що система “з честю вийшла з кризи”, адже загальна зовнішня заборгованість була скорочена майже вполовину та наразі продовжує зменшуватись, знаковим є і той факт, що “не було жодного дефолту за зовнішніми боргами”.

Одним з основних уроків фінансової кризи відомий банкір вважає недосконалість депозитних договорів, а саме їхню строковість. Наразі, Б.В. Тимонькін вбачає основну проблему у відсутності рішення на законодавчому рівні про те, “щоб депозит був по-справжньому строковим, тобто сторони повинні усвідомлювати свою відповідальність одна перед одною”. “Відповідно до депозитної угоди сторонам потрібно надавати право на дострокове повернення коштів, але це має бути право, а не обов’язок”, - заявив банкір.

Іншою нагальною проблемою, на думку Б.В. Тимонькіна, є наявність корупції в судовій системі та недостатні міри карної відповідальності за шахрайство. Зокрема, банкір запевнив, що наразі іде робота над пропозиціями змін до Кримінального кодексу. “Для всього суспільства, оздоровлення економічної системи і належного функціонування банківського сектору вкрай необхідний об’єктивний, кваліфікований і неупереджений суд”, - заявив пан Тимонькін.

Джерело: “Вісник НБУ” №12
Дата: 17.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення