CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Борис Тимонькін: конкурентні умови функціонування та позиція акціонерів банку – основні складові його успіху

11.01.2013

Борис Тимонькін, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, в інтерв’ю журналу “Вісник Національного банку України” назвав принципові складові успіху банку.

“До ПАТ "Укрсоцбанк" я прийшов працювати в 2001 році, - розповідає банкір. - Принципово важливою для розвитку на перспективу була позиція акціонерів. Вони не мали на меті кредитувати власний бізнес. Акцент був на позиціонуванні на відкритому ринку. Якщо запити щодо надання кредиту не відповідали ринковим вимогам, ми відмовляли. Конкурентні умови функціонування банку – основна запорука його успіху. Позиція акціонерів – це також принципова складова успішності банку, адже ми знаємо про проблеми багатьох українських банків, які в кризових умовах зазнали значних втрат. Якщо акціонери насамперед дбають про власті інтереси, витрачають кошти банку на свій бізнес, така установа не матиме перспективи. Це найбільший ризик, і керівники банків, які підпорядковуються акціонерам, фактично не можуть стати на заваді цьому”.

Говорячи про конкуренцію на банківському ринку, Борис Тимонькін зазначив: “Пріоритетними для вітчизняного ринку є кредитування фізичних осіб та експортерів, фінансовий стан яких нині стабільний. Банки конкурують між собою за таких клієнтів ставками, умовами та сумами кредитів, за рахунок цього ринок розвивається, стає дедалі ефективнішим”.

Борис Тимонькін відзначив, що результатом прагнення розвивати банківський бізнес на сучасному європейському рівні є також інновації, які впроваджують у ПАТ “Укрсоцбанк”.

Джерело: “Вісник НБУ” №12
Дата: 11.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення