CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Інновації - це результат прагнення розвивати банківський бізнес на сучасному європейському рівні, - Борис Тимонькін

10.01.2013

Борис Тимонькін, голова Правління ПАТ “Укрсоцбанк”, UniCredit Bank™, в інтерв’ю журналу “Вісник Національного банку України” відповів на запитання журналіста, завдяки чому очолюваному ним банку впродовж багатьох років вдається залишатися локомотивом інновацій у секторі.

“Сьогодні ПАТ “Укрсоцбанк” є складовою частиною європейської банківської групи UniCredit, - розповідає банкір. - Ми працюємо на рівні світових стандартів, враховуючи специфіку вітчизняного ринку. Часто робити це буває дуже нелегко. Наприклад, коли банк переходив на новітню комп’ютерну систему, ми провели колосальну роботу. За стандартами групи для банку такого класу і такої країни необхідно було запровадити цю систему. Ми зробили її, незважаючи на всю складність імплементації”.

На думку голови Правління, у сфері технологій українські банки можуть і повинні успішно конкурувати з потужними іноземними. “Рівень IT-технологій в Україні високий, тому банкам немає сенсу купувати готові іноземні продукти «у коробках». Адже здебільшого це застарілі рішення, які необхідно переробляти під конкретну установу з урахуванням специфіки місцевого фінансового ринку, при цьому обсяг кастомізації в результаті буде величезний, - зауважує банкір. – Для цього є необхідний потенціал, ми можемо розробляти і впроваджувати банківські технологічні продукти значно дешевше й ефективніше. Це дуже важлива конкурентна перевага”.

Джерело: “Вісник НБУ” №12
Дата: 10.01.2013

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення