CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Споживче кредитування демонструє позитивну динаміку

30.10.2012

Причини успіху - короткі терміни і лояльність клієнтів до вартості позики За інформацією НБУ, залишки за кредитами в національній валюті, надані фізичним особам, збільшилися на 1,8%, а з початку року — на 12,6 %. Протягом вересня відбулося зниження відсоткових ставок майже в усіх сегментах грошово-кредитного ринку, повідомляє регулятор. Чи свідчать такі статистичні дані про відродження кредитування населення? Відповідь на це питання "Хрещатик" дізнавався безпосередньо у представників фінансових установ.

<…>

Ставки залишаються високими

За словами фахівців, рівень ставок за кредитами залежить від продукту, ринкової ситуації, що впливає на вартість ресурсів, та стратегії кожного окремого банку. Наразі іншим важливим фактором стала макроекономічна ситуація як у країні, так і у світі. На сьогодні ставка за іпотечними кредитами знаходиться у діапазоні 20-22%, за готівковими кредитами - 50-80%. За автокредитами ставки, в основному, залежать від терміну кредитування, розміру початкового внеску, партнерської програми. Через широкий спектр відсоткових ставок на роздрібні продукти банкіри радять клієнтам ретельно обирати продукт і рахувати загальні витрати, а не тільки розмір ставки.

<…>

Крім того, оскільки відсоткові ставки зараз у більшості банків плаваючі, вартість кредитів також залежать від депозитних ставок. "Плаваюча ставка складається з двох частин: базової складової (показує середнє значення депозитних ставок) і плаваючої складової (маржа банку)",— пояснює начальник управління заможних клієнтів ПАТ "Укрсоцбанк", UniCredit Bank Ольга Шостак.

<…>

Джерело: Крещатик №152
Дата: 30.10.2012

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення