CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Осінні заощадження: як зберегти та примножити?

15.09.2012

Судя по августовской статистике НБУ, украинцы продолжают доверять отечественным банкам. За минувший месяц депозитный портфель физлиц увеличился на 4,3 млрд. грн. Произошло это в основном за счет роста объема валютных вкладов (+4,1 млрд. грн.). Вместе с тем зафиксирован пусть и незначительный, но прирост гривневых депозитов (+152 млн. грн.), что важно на фоне июльского оттока (-668 млн. грн.). В целом с начала года вклады в национальной валюте прибавили в массе 13,8% (+21,8 млрд. грн.), в иностранной — 11,4% (+17,09 млрд. грн.).

Каким образом можно было бы сделать приток средств населения в банки более стабильным и ощутимым? Как банковскому сектору оптимально сбалансировать свою ликвидность, обеспечив гарантии безопасности сбережений для населения в условиях вероятной турбулентности в мировой и, соответственно, украинской экономике?

В конце августа админсовет Фонда гарантирования вкладов физических лиц принял решение об увеличении размера максимальной гарантированной суммы возмещения по вкладам в обанкротившихся банках со 150 тыс. до 200 тыс. грн.

<…>

По мнению аналитика Укрсоцбанка Оксаны Брусенской, учитывая высокую зависимость экономики Украины от американской валюты, возможно, при определении максимальной гарантированной суммы по депозитам стоит постоянно учитывать курс доллара.

<…>

Джерело: Дзеркало тижня №32
Дата: 15.09.2012

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення