CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

На шляху до безготівкового раю

07.08.2012

ГРОШІ. Нацбанк і комерційні фінустанови лобіюють ухвалення закону, що обмежує розрахунки живими грошима. Україна почала крокувати до цивілізації — «боротися» із масовим засиллям паперових грошей і готівкових розрахунків, що стали у нас своєрідною нормою життя. В Україні готівкою розраховуються у 80% випадків, тоді як на Заході — лише в 10 — 20%. 4 липня Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроект № 10656 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо функціонування платіжних систем та розвитку безготівкових розрахунків)». Його автором є Нацбанк.

<…>

Голова правління Укрсоцбанку Борис Тимонькін дивиться на проблему ширше. «Справді, банкам не вистачає ресурсів саме для кредитування, — каже він. — Тоді ми говоримо, хай Нацбанк надрукує гроші. Але він не займається цим уже 15 років. Він може купити валюту і таким чином віддати гривню, якщо більше купує валюти з ринку, ніж продає. Або надати рефінансування банкам. Уявіть, якби лише половину з 200 млрд грн повернути в банки, як змінилась би ситуація», — мріє Б. Тимонькін. (Слід сказати, що населення, яке тримає вдома чимало грошей, так не довіряє банкам, що не «кинеться» туди і надалі з метою депозитного «зберігання» — Авт.). На його думку, зараз в нашій країні фактично 10% бізнесу працює повністю легально (як правило, всі ці компанії давно розраховуються «безготівково» і сплачують чесно податки), а 90% — використовує у розрахунках готівку. Чимало з цих підприємств сплачують податки не в повному обсязі. Так, великі готівкові обіги завжди були чудовим підгрунтям для нечесного ведення бізнесу та корупції.

<…>

Джерело: Урядовий Кур'єр № 140

Дата: 07.08.2012

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення