CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Банки ориентируются на улучшение сервиса

28.03.2012

Експерти зазначають, що клієнти стали більш вимогливими при виборі фінансової установи. Зі зростанням інформатизації населення клієнти висувають все більше вимог до якості обслуговування у банках. Незважаючи на те, що велика частина українців і досі не довіряє фінансовим установам, показник довіри поступово зростає. Збільшується і конкуренція серед банків за клієнтів. "Хрещатик" з’ясував, на що звертають увагу громадяни, обираючи фінансову установу, і що роблять банки для утримання клієнтів.

Чого хочуть клієнти

На думку Тетяни Меркотун, начальника управління задоволення потреб клієнтів ПАТ “Укрсоцбанк”, клієнти хочуть відчувати турботливе ставлення до себе. “Для них турбота — це націленість банку на довготривале співробітництво, здатність вирішувати проблеми, швидкість у прийнятті важливих рішень, орієнтація на задоволення потреб навіть у складні часи. Також клієнти не залишають поза увагою імідж банку. Для них важливо, щоб він був надійним і мав високу репутацію,— зазначає експерт.— Специфіка банківських послуг полягає у тісному зв’язку продукту і процесу обслуговування. Не можна сказати, що продукт є важливішим за обслуговування чи навпаки. Ці два компоненти разом складають єдину оцінку банку. Також, безумовно, наявність черг не додає фінустанові привабливості в очах клієнта. Зараз вони очікують від банку індивідуального підходу, відкритості та прозорості у діяльності”.

Джерело: Хрещатик № 43
Дата: 28.03.2012

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення