CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанку продовжують перебудову IT-платформи

28.10.2010

Іпотека для бізнесу подешевшала. Вартість таких кредитів з середини вересня знизилась більш ніж на три відсоткових пункти. А пропозиції банків — збільшились вдвічі.

Наразі реальна ставка по кредитах на купівлю нерухомості для корпоративних клієнтів строком на один рік — двадцять один з половиною відсотка річних у гривні. Місяць тому ставки коливались на рівні майже двадцяти п"яти відсотків. В Укрсоцбанку, що входить до міжнародної Унікредіт груп, кажуть: вигідні іпотечні кредити — не для всіх. І звертають особливу увагу на репутацію клієнта.

БОРИС ТИМОНЬКІН , ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ УКРСОЦБАНКУ: «Кредитная история важна, потому что мораль в этом деле важнее даже залогов. Все приличные, те кто выжил в кризис и поддерживал нормальные отношения с банком могут получить вполне комфортные условия сегодня как в нашем банке так и в других».

Щоб зрічніше обслуговувати клієнтів, у банку продовжують перебудову IT-платформи. Відтепер будь-яка банківська операція — наприклад, оперативно заплатити віlсотки по кредиту або поповнити депозит - здійснюватиметься набагато швидше та буде у доступі цілодобово

БОРИС ТИМОНЬКІН , ГОЛОВА ПРАВЛІННЯ УКРСОЦБАНКУ: «Мы перевели головной офис, вот сейчас заканчивается перевод хмельницкого макрорегиона, и дальше до конца следующего года полностью все наши отделения будут работать на новой IT-платформе». Наразі подібне технологічне рішення впроваджують лише три фінустанови в Україні.

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення