CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
12.01.2012

Девальвацией гривны нас пугали два года подряд - реальна ли она в наступившем 2012-м? Хватит ли у Нацбанка резервов, чтобы держать курс еще двенадцать месяцев?

Не стоит забывать, что украинская валюта остается зависимой от политической ситуации в стране. А также от того, где Национальный банк будет черпать средства на пополнение валютных резервов, которые от месяца к месяцу «худеют»: за сентябрь - на 3,3 млрд. долл., за октябрь — на 0,8 млрд. долл., за ноябрь - на 1,8 млрд. долл. «Будет «разъедать» валютные запасы Национального банка и раскручивание спроса на доллар на наличном рынке, что в среднем может забрать от 800 млн. до 1 млрд. долл. в месяц», - говорит начальник управления макроэкономических исследований ПАО «Укрсоцбанк» Тантели Ратувухери.

С другой стороны, Нацбанку давно пора переходить к политике свободного валютного курса. «Несмотря на риски одноразовой резкой девальвации гривны, переход к свободному «плаванию» курса может благотворно повлиять на торговый баланс страны и на структурное развитие экономики в целом, а также помочь Украине быстрее восстановиться после кризиса», - считает Тантели Ратувухери.

Джерело: Гроші
Дата: 12.01.2012-25.01.2012

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення