CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк активізував видачу автокредитів

28.11.2010

Банкіри активізували видачу автокредитів. І вже з першим внеском - менше третини суми. Наразі такі умови пропонують у кожному третьому банку. В Укрсоцбанку, що входить до міжнародної Унікредіт груп, за тиждень оформлюють щонайменше п"ятдесят автопозик.

Максим Петренко , заступник керуючого Київським макрорегіоном Укрсоцбанку: «На сегодняшний день налажена схема принятия быстрого решения, что удовлетворяет и автосалоны, и наших клиентов».

У цьому році спливає термін дії мораторію на кредити у валюті фізособам. Банкіри сподіваються, що Рада не заборонить їх знов. А поки — пропонують користуватися послугами лізингових компаній. В групі Унікредіт така є.

Борис Тимонькін , голова правління Укрсоцбанку: «В составе UniCredit в Украине также работает компания UniCredit Leasing. Мы рекомендуем с ней тоже сотрудничать. Потому что у лизинговых компаний нет многих ограничений, которые есть у банков. Ну например они могут кредит в валюте дать под машину. Чего банк в виду существующего моратория пока не может дать физлицу».

Наразі кредити на іноземні автівки видають двадцять дев"ять банків. Минулого місяця це пропонували двадцять чотири фінустанови.

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення