CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Укрсоцбанк планує у 2011 році поновини споживче кредитування

29.11.2010

Банки повільніше знижують ставки по депозитах. У листопаді це зробили лише дві фінустанови. І зменшили несуттєво. Найбільш затребуваними залишаються вклади «на вимогу». Як правило, це карткові позики. Фінансисти рекомендують не тримати всі гроші в одній валюті.

Максим Петренко , заступник керуючого київським макрорегіоном Укрсоцбанку: «Статистика показывает что наши вкладчики держат 40—42% в гривне, а все остальное в валюте. При этом все дифференцированно подходят к выбору валютной корзины. Если бы я был вкладчиком я бы держал свои сбережения в разных валютах».

Ставки по депозитах поступово, але зменшуються. І по кредитах, відповідно — теж. Наразі автівки вже пропонують під чотирнадцять річних у гривні. Іпотека — дорожча. Але подешевшає вже у наступному році.

Борис Тимонькін , голова правління Укрсоцбанку: «В следующем году планируем возрождать потребкредитование, и ипотека сдвинется с мертвой точки. Она уже и сегодня есть — но это пока на уровне отдельных примеров».

Доступні кредити — за гарної кредитної історії. Після кризи банки стали пильнішими. Гарно вдивляються у репутацію клієнта та його платоспроможність.

Телефон: 0 800 3000 90
Назад

Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення