CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet

Закон Сполучених Штатів Америки "Про податкові вимоги до іноземних рахунків" (Foreign Account Tax Compliance Act – FATCA), прийнятий Конгресом США задля впровадження ефективного механізму виявлення, запобігання та припинення ухилення від оподаткування США громадянами та податковими резидентами США, здійсненого шляхом прямого або опосередкованого розміщення коштів поза територією США через Неамериканські Фінансові Установи (FFIs).

Закон було прийнято у березні 2010 року та з 1 липня 2014 року вступили в дію більшість його положень. Згідно з ними, FFIs повинні ідентифікувати та повідомити до Служби внутрішніх доходів США (Internal Revenues Service – IRS) дані щодо рахунків, власниками яких є платники податків США або неамериканські юридичні особи, в яких платники податків США володіють суттєвими частками.

В березні 2014 року Укрсоцбанк прийняв рішення дотримуватись вимог FATCA та набув статусу Reporting Model 1 FFI. Це зобов’язує банк проводити перевірку ідентифікаційних даних власників рахунків з метою виявлення серед них можливих громадян або податкових резидентів США та передавати інформацію щодо таких рахунків до уповноважених державних органів.

7 лютого 2017 року Україна і США підписали Міжурядову угоду про виконання податкових вимог до іноземних рахунків (Model 1 IGA) та обмін інформацією.

Докладна інформація щодо вимог та впливу FATCA буде належним чином доведена до власників рахунків в ході стандартних процедур AML/KYC.

З метою отримання детальної інформації, будь ласка, відвідайте сайт IRS: www.irs.gov/Businesses/Corporations/Foreign-Account-Tax-Compliance-Act-(FATCA)

Інформація для фінансових установ:

Глобальний ідентифікаційний номер посередника (GIIN):

938A8A.00067.ME.804 (до 05.04.2017)

TR7882.00003.ME.804 (з 05.04.2017)

Контактна адреса Особи, відповідальної за дотримання вимог FATCA: fatca@ukrsotsbank.com

 Відділення та банкомати

Знайдіть найближче відділення

Контакт-центр

0 800 3000 90

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовніІнтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення