CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Питання та відповіді

Навіщо Укрсоцбанк змінює логотип?

ПАТ "Укрсоцбанк" (або просто Укрсоцбанк) змінює свій логотип "UniCredit Bank" на логотип "Укрсоцбанк" – один із найвідоміших та найвпізнаваніших брендів країни – бренд з 26-річною історією. Тепер і юридична назва банку, і його логотип знову ідентичні. Адже юридична назва банку завжди залишалася "Укрсоцбанк", навіть під час роботи під брендом "UniCredit Bank".

Стратегічна угода між двома міжнародними банківськими групами, АВНН і UniCredit Group, створила платформу для більш динамічного розвитку банку, вдосконалення його продуктів і сервісів, впровадження нових інноваційних технологій – усього, що спрямовано на те, щоб клієнти банку отримали ще більше якісних і конкурентних рішень. І заміна логотипу – один із запланованих кроків у процесі оновлення та розвитку всього банку.

До 1 лютого 2017 року ми повністю оновимо вивіски відділень, брендинг і заставки на банкоматах, сайт банку, сторінки банку в соцмережах та ін. Торгова марка "UniCredit Bank" поступиться місцем добре відомому кожному українцеві ще з 1990 року бренду "Укрсоцбанк". Ребрендинг банку і перехід на логотип "Укрсоцбанк", з одного боку, говорить про зміни, розвиток і початок нового етапу в історії банку, але в той же час – про збереження всього найкращого, що є в банку, його культурі, його колективі – того, за що "Укрсоцбанк" цінують, за що йому довіряють вже протягом 26 років.

Незважаючи на зміну торгової марки українського банку, міжнародна група UniCredit залишається у складі акціонерів власника "Укрсоцбанку", міжнародної банківської групи АВНН, контролюючи 9,9% акцій цього холдингу.Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення