CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Питання та відповіді

Що буде з рахунками клієнтів? Депозитами? Чи піднімуть ставки, тарифи в зв'язку з цими змінами? Що змінитися для клієнтів двох банків?

Не буде жодних змін, які могли б заподіяти клієнтам незручність або погіршити якість сервісу. Якщо виникне необхідність у додаткових операціях із обслуговуванням, з клієнтами обов'язково зв'яжуться співробітники банку.

Завдяки інтеграції двох банків на локальному ринку з'явиться якісно новий, сильний, висококонкурентний гравець. Клієнти отримають нові можливості – більш широку продуктову лінійку, більш привабливі умови, велику мережу відділень по всій країні, велику мережу банкоматів, розширений функціонал – все найкраще, що є у двох банків, і все найкраще, що буде створено новою об'єднаною командою професіоналів.

Інтеграція банків дозволить об'єднати кращі компетенції і досвід усіх співробітників. Це дає додаткові можливості для розвитку нових продуктів і послуг, розширення каналів дистрибуції, появи технологічних та інноваційних сервісів, а також постійного вдосконалення стандартів обслуговування - від цього виграють як існуючі клієнти двох банків, так і всі майбутні.Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення