CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet

При проведенні операції за кордоном або розрахунку в мережі Інтернет на закордонних сайтах перерахунок суми операції залежить від валюти карткового рахунку, розрахункової валюти (долар США або євро **) міжнародної платіжної системи (далі МПС) та валюти операції (валюта, в якій проходить зняття готівки або розрахунок за товари та/або послуги за кордоном або в мережі Інтернет).

Валюта рахунку Валюта операції
Гривня Долар США Євро Інша валюта
Гривня НЕ конвертується* Курс Банку Курс Банку

Валюта операції конвертується в валюту розрахунку з МПС** за курсом МПС, далі в гривню за курсом банку

Долар США Курс Банку НЕ конвертується

Євро конвертується в гривню за курсом банку, потім гривня в долар за курсом банку

Валюта операції конвертується в валюту розрахунку з МПС** за курсом МПС, далі за необхідності в долар США за курсом банку

Євро Курс Банку

Долар США конвертується в гривню за курсом банку, потім гривня в євро за курсом банку

НЕ конвертується

Валюта операції конвертується в валюту розрахунку з МПС** за курсом МПС, далі за необхідності в євро за курсом банку


* якщо операції проводяться в межах України через український банк-еквайр, крім операцій з використанням сервісу DCC та MCP***. Якщо валюта рахунку та валюта проведення операції - гривня, але торговець обслуговується через банк-нерезидент (здебільшого інтернет-сайти з продажу авіаквитків, сайти українських представництв міжнародних компаній), то фінансове списання надходить в євро або доларах США і при цьому застосовується курс банку.

** по карткам VISA валютою розрахунку з МПС є долар США за операціями в усіх валютах, крім євро. Якщо операція в євро, то валюта розрахунку – євро. За картками MasterCard валютою розрахунку з МПС є євро за операціями в усіх валютах, крім долара США. Якщо операція в доларах США, то валюта розрахунку – долар США.

Під час проведення будь-якої операції по рахунку, що пов’язана з переказом коштів або видачею готівки, списання коштів з Вашого карткового рахунку проходить у 2 етапи:

1. У момент проведення операції необхідна сума блокується на Вашому рахунку, розмір якої визначається з урахуванням комісій банку, курсу МПС та курсу банку на день здійснення операції. Саме ця сума враховується при розрахунку залишку по картрахунку, який зазначається в SMS-повідомленні, що надходить клієнту за результатами проведення операції.

2. Протягом 1-15 днів після фактичного проведення операції відбувається списання коштів з карткового рахунку, яке здійснюється з урахуванням комісій банку, курсу МПС (Visa тут та MasterCard тут) та курсу банку на день списання коштів. Термін між датою блокуванням коштів по рахунку та датою надходженням до Укрсоцбанку відповідного списання визначається платіжною системою та не залежить від банку.

У зв’язку із різницею між датою блокуванням суми на рахунку та датою її фактичного списання при коливанні валютного курсу можливе виникнення різниці між сумою заблокованих та списаних з рахунку коштів.

Подорожуючи до Європи, де валюта розрахунку виключно є євро, рекомендуємо мати платіжну картку Visa або MasterCard у євро. Для подорожей до країн, в яких розрахункова валюта відмінна від євро та долару США, рекомендуємо відкривати платіжні картки Visa у доларах США або MasterCard у євро. Подорожуючи до країн, в яких валюта розрахунку є долар США, рекомендуємо мати платіжну картку Visa або MasterCard у доларах США.

Приклад

Ви розраховуєтесь в Стамбулі карткою VISA, емітованою у гривні, де офіційною валютою розрахунку є турецька ліра. У цьому випадку валюта карткового рахунку (гривня), валюта МПС (долар США) та операції (турецька ліра) не співпадають між собою. Конвертація здійснюється наступним чином:

1. Сума в турецьких лірах буде конвертована по курсу МПС у валюту МПС долар США

2. Сума в доларах США буде конвертована у гривню за курсом Укрсоцбанку.

Необхідна сума, з урахуванням комісій банку, в гривнях блокується на Вашому рахунку в момент розрахунку карткою. Потім протягом 1-15 днів після проведення операції відбувається фактичне списання коштів з карткового рахунку з урахуванням комісій банку, курсу МПС (Visa тут та MasterCard тут) та курсу банку на день списання коштів.

Розмір комісії за проведення конвертації валют за картковими рахунками в Укрсоцбанку вказано в тарифах банку.

Курси конвертації банку, які застосовуються під час списання коштів з карткових рахунків, встановлюються щоденно, публікуються на інтернет-сайті банку і можуть відрізнятись від офіційних курсів НБУ, МПС та/або комерційних курсів банку по готівковим операціям з іноземною валютою.

*** DCC (Dynamic Currency Conversion) та MCP (Multi-currency pricing), які також відомі як використання валюти за вибором клієнта, - це фінансовий сервіс, який пропонують торгово-сервісні підприємства (НЕ платіжні системи та банки) в деяких країнах за кордоном, який дозволяє держателям платіжних карток бачити ціни та сплачувати рахунки в валюті за власним вибором або валюті країни-емітента (гривня). Банк, який обслуговує магазин/ інтернет-магазин, конвертує гривні в валюту на своєму боці за власним курсом, при цьому оплата через банки - еквайри, відбувається в іноземній валюті - доларах США або євро, та з рахунку клієнта списуються кошти, конвертовані за курсом банку. Через це сума, яка фактично списується з клієнта, може відрізнятися від суми, яку клієнт бачить при оплаті в магазині, через курсову різницю. Частіше за все таким чином відображаються операції, що були проведені на сайтах авіакомпаній, готелів та інше, що мають представництва в Україні, але є нерезидентами та обслуговуються в закордонних банках – нерезидентах.
Інтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка
Курси валют
Готівкові курси
03.06.2020 Купівля Продаж
UAH/USD 26.6500 26.8500
UAH/EUR 29.6500 30.0000
UAH/RUB 0.3730 0.3900
Архiв курсiв
Безготівкові курси
03.06.2020 Купівля Продаж
UAH/USD 26.7500 26.8000
UAH/EUR 29.9800 30.0500
UAH/RUB 0.3912 0.3925
Архiв курсiв
Курси по карткам
16.10.2019 Списання Повернення
UAH/USD 24.9000 24.3000
UAH/EUR 27.4500 26.7500
USD/UAH 0.0412 0.0402
EUR/UAH 0.0374 0.0364
USD/EUR 1.1296 1.0743
EUR/USD 0.9308 0.8852
Архiв курсiв

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення