CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Конфiденцiйнicть

Заява про охорону конфіденційності в Україні банком АТ "Укрсоцбанк".
(далі в тексті вживається АТ "Укрсоцбанк" або ми)

1. Вступ

 • АТ "Укрсоцбанк" серйозно ставиться до питання конфіденційності користувачів свого сайту. Політика АТ "Укрсоцбанк" гарантує конфіденційність особистої інформації (персональних даних), отриманої від користувачів. Якщо у вас з'являться будь-які прохання або питання щодо вашої особистої інформації або нашої діяльності, будь ласка, повідомте про це на нашу електронну адресу info@ukrsotsbank.com.

2. Інформація, яку ми збираємо

 • Ми збираємо персональну інформацію про вас щораз, коли ви надсилаєте її електронною поштою або повідомляєте особисто у різноманітних он-лайн формах на сайті: реєстрація, підписка на отримання новин, опитування тощо. Також ми збираємо відомості про відвідані сторінки сайту, запам’ятовуючи IP-адресу вашого комп’ютера.

3. Способи її використання

 • Ми використовуємо вашу особисту інформацію з такою метою:
  • для відповідей на зроблений вами запит;
  • для отримання вами новин щодо діяльності АТ "Укрсоцбанк";
  • для проведення маркетингових досліджень.
 • Ми також використовуємо інформацію в сукупній формі для проведення аналізу, розвитку та керування веб-сайтом.
  Якщо ви заперечуєте проти володіння нами вашою особистою інформацією, будь ласка, сповістіть про це у повідомленні на адресу електронної пошти: info@ukrsotsbank.com.

4. Посилання

 • Сайт АТ "Укрсоцбанк" має посилання на інші веб-сайти. Будь ласка, зверніть увагу на те, що ми не відповідаємо за охорону конфіденційності на цих сайтах, і радимо вам читати положення про конфіденційність при їх відвідуванні. Ця заява про охорону конфіденційності стосується лише інформації, що збирається на нашому сайті.

5. Пересилання міжнародної інформації

 • Використання веб-сайту для збирання і обробки особистої інформації включає в себе поширення інформації на весь світ. Будь-яка передача особистої інформації за межі України буде проводитися за умови, що інформація обробляється відповідно до Заяви про охорону конфіденційності. Розкриваючи вашу особисту інформацію, ви тим самим погоджуєтеся на цю передачу.

6. Передача бізнесу

 • Ми не збираємо інформацію для її продажу не пов’язаним з нами третім сторонам. Однак, якщо якісь ресурси АТ "Укрсоцбанк" буде продано третій стороні, інформацію про наших клієнтів буде передано третій стороні як частину комерційної угоди. Якщо ви заперечуватимете проти такої передачі вашої інформації, будь ласка, повідомте нам про це по електронній пошті: info@ukrsotsbank.com.

7. Зміни в нашій політиці

 • Ми залишаємо за собою право вносити зміни в нашу Заяву про охорону конфіденційності без попереднього повідомлення. Ми будемо використовувати інформацію відповідно до Заяви про охорону конфіденційності, згідно з якою збиралася інформація.


Відділення та банкомати

Знайдіть найближче відділення

Контакт-центр

0 800 3000 90

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовніІнтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення