CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet

Інформація про зміни відділень

Відповідно до планових змін з оптимізації мережі відділень, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк повідомляють про те, що 3 грудня 2018 року – останній день роботи (до 13:00) наступних відділень АТ "Укрсоцбанк", що працюють у форматі "2 в 1":

 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Київ, вул. М. Кибальчича, 18/21, кв.1. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою, у відділенні Київське № 49. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 4 грудня 2018 передається до Дарницького відділення №28, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2а.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Вінниця, вул. Привокзальна, 2/1. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою, у Вінницькому відділенні. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 4 грудня 2018 передається до Слов’янського відділення №69, розташованого за адресою: м. Вінниця, вул. Зодчих, 28а.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Київ, вул. Р.Окіпної, 4. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою, у Київському відділенні №55. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 4 грудня 2018 передається до Дарницького відділення №28, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2а.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Маріуполь, вул. Грецька, 43. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою, у Маріупольському відділенні №2. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 4 грудня 2018 передається до Дружківського відділення №270, розташованого за адресою: Донецька обл., м. Дружківка, вул. Соборна, 24.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Кропивницький, вул. Дворцова, 25. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою, у Кропивницькому відділенні №1. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 4 грудня 2018 передається до Слов’янського відділення №69, розташованого за адресою: м. Вінниця, вул. Зодчих, 28а.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 43. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою, у Полтавському відділенні №3. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 4 грудня 2018 передається до відділення на Гоголя №820, розташованого за адресою: м. Харків, вул. Гоголя, 1.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Херсон, вул. Торгова, 40. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою, у Херсонському відділенні №3. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 4 грудня 2018 передається до Суворовського відділення №683, розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Бочарова, 40.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Чернігів, вул. Гонча, 170. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою, у Чернігівському відділенні №3. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 4 грудня 2018 передається до Дарницького відділення №28, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2а.

Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Кам’янець-Подільський, вул. Соборна, 12/1. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою, у Кам'янець-Подільському відділенні №2. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 4 грудня 2018 передається до Зарічанського відділення №964, розташованого за адресою: м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 24.


Інформація про зміни відділень

Відповідно до планових змін з оптимізації мережі відділень, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк повідомляють про те, що 9 листопада 2018 року – останній день роботи (до 13:00) наступних відділень АТ "Укрсоцбанк", що працюють у форматі "2 в 1".


Інформація про зміни відділень

Відповідно до планових змін з оптимізації мережі відділень, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк повідомляють про те, що 31 жовтня 2018 року – останній день роботи (до 13:00) наступних відділень АТ "Укрсоцбанк", що працюють у форматі "2 в 1".

Останній день роботи депозитарних сейфів АТ "Укрсоцбанк" у цих відділеннях – 30 жовтня 2018.


Інформація про зміни відділень

Відповідно до планових змін з оптимізації мережі відділень, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк повідомляють про те, що 23 жовтня 2018 року – останній день роботи (до 13:00) наступних відділень АТ "Укрсоцбанк", що працюють у форматі "2 в 1":

 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Житомир, вул. Київська, 64. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 24 жовтня 2018 передається до Дарницького відділення №028, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, літ. "А".
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Мелітополь, вул. Героїв України, 40. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 24 жовтня 2018 передається до Дніпровського відділення № 085, розташованого за адресою: м. Дніпро, вул. Мечнікова, 11.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Обухів, вул. Миру, 17а, офіс № 6. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 24 жовтня 2018 передається до Дарницького відділення №028, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, літ. "А".
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Долинська, вул. Соборності України, 17. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 24 жовтня 2018 передається до Слов`янського відділення №069, розташованого за адресою: м. Вінниця, вул. Зодчих, 28-а.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Дрогобич,  вул. Шевченка, 26. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 24 жовтня 2018 передається до Личаківського відділення №620, розташованого за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 130.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Шостка, вул. Садовий бульвар, 2. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 24 жовтня 2018 передається до відділення "На Гоголя" № 820, розташованого за адресою: м. Харків, вул. Гоголя, 1.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Харків, вул. Отакара Яроша, 26. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 24 жовтня 2018 передається до відділення "На Гоголя" № 820, розташованого за адресою: м. Харків, вул. Гоголя, 1.
 • Відділення АТ "Укрсоцбанк" за адресою: м. Канів, вул. Героїв Дніпра, 1а/3. Обслуговування клієнтів АТ "Альфа-Банк" залишається за тією ж адресою. Обслуговування клієнтів АТ "Укрсоцбанк" з 24 жовтня 2018 передається до Слов`янського відділення №069, розташованого за адресою: м. Вінниця, вул. Зодчих, 28-а.

Шановні клієнти!

Відповідно до планів з підвищення якості обслуговування та технічного оснащення відділень Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна повідомляємо наступне.

31 жовтня 2018 року відділення №859 Укрсоцбанку (м. Харків, вул. Гоголя,10) працює до 13:00.

З 1 листопада 2018 року обслуговування клієнтів Укрсоцбанку здійснюватиметься у відділенні "На Гоголя" №820, що розташоване за адресою: м. Харків, вул. Гоголя,1.

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 листопада відділення Харківське №11 (м. Харків, вул. Гоголя,10) продовжить обслуговування клієнтів Альфа-Банку Україна за звичайним режимом роботи.

У випадку виникнення будь-яких питань щодо обслуговування просимо Вас звертатися до Вашого персонального менеджера.

З повагою,
Укрсоцбанк та Альфа-Банк Україна


Шановні клієнти!

Відповідно до планів з підвищення якості обслуговування та технічного оснащення відділень Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна повідомляємо наступне.

31 жовтня 2018р. відділення Укрсоцбанку № 698, (м. Одесса, вул. Затишна, 13)  працює до 13:00.

30 жовтня 2018р. останній день з оформлення та пролонгації оренди депозитарних сейфів. Відвідування орендованих депозитарних сейфів без змін згідно режиму роботи відділення.

З 1 листопада 2018 року обслуговування клієнтів Укрсоцбанку здійснюватиметься у відділенні Суворовське №683, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Генерала Бочарова, 40 або Одеське №660, що розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Ю. Олеші, 6.

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 листопада відділення Одеське №8 (м. Одеса, вул. Затишна,13) продовжить обслуговування клієнтів Альфа-Банку Україна за звичайним режимом роботи.

У випадку виникнення будь-яких питань щодо обслуговування просимо Вас звертатися до Вашого персонального менеджера.

З повагою,
Укрсоцбанк та Альфа-Банк Україна


Шановні клієнти!

Відповідно до планів з підвищення якості обслуговування та технічного оснащення відділень Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна повідомляємо наступне.

31 жовтня 2018 року відділення №701 (м. Київ, вул. Жилянська, 9/11)  Укрсоцбанку працює до 13:00.

30 жовтня 2018р. останній день з оформлення та пролонгації оренди депозитарних сейфів. Відвідування орендованих депозитарних сейфів без змін згідно режиму роботи відділення.

З 1 листопада 2018 року обслуговування клієнтів Укрсоцбанку здійснюватиметься у відділенні №28, розташованого за адресою: м. Київ, вул. Бориспільска, 2-А.

Звертаємо Вашу увагу, що з 1 листопада відділення Київське №36 (м. Київ, вул. Жилянська, 9/11) продовжить обслуговування клієнтів Альфа-Банку Україна за звичайним режимом роботи.

У випадку виникнення будь-яких питань щодо обслуговування просимо Вас звертатися до Вашого персонального менеджера.

З повагою,
Укрсоцбанк та Альфа-Банк Україна


Зміна графіку роботи Студентського відділення у Харкові

Шановні клієнти!

Інформуємо вас про те, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт з метою покращення сервісу для наших клієнтів, тимчасово змінюється графік роботи Студентського відділення, що знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Куликівський узвіз, 12

Звертаємо вашу увагу, що:

З 08.10.2018 по 31.10.2018 – відділення не працює

З 01.11.2018 - відділення працює в стандартному режимі

Найближче відділення АТ "Укрсоцбанк" знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Гоголя, 1.Відділення та банкомати

Знайдіть найближче відділення

Контакт-центр

0 800 3000 90

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовніІнтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення