CLOSE
At a glance
Investors
Mission & values
Press & Media
Business model
Careers
Ukrsotsbank Worldwide
Ukrsotsbank Factsheet
Підтримка Друкувати Додати до улюбленного

Переваги від партнерства Укрсоцбанку з Альфа-Банком Україна

Завдяки поступовій інтеграції двох активів ABH Holdings S.A. в Україні, Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна, фінансові установи отримали значно більше ресурсів для розвитку та можуть запропонувати клієнтам вигідніші умови обслуговування. Які переваги від цього партнерства уже зараз доступні клієнтам, можна знайти у цьому розділі.

- Більша мережа банкоматів. З 15 грудня 2016 року клієнти обох фінустанов, що входять до міжнародного фінансового холдингу АВНН, можуть знімати готівку за "домашніми" тарифами свого банку в 1087 банкоматах об’єднаної мережі: 759 банкоматах Укрсоцбанку та 215 банкоматах Альфа-Банку Україна.

- Вигідніші тарифи на перекази для фізосіб. З 31 грудня 2016 року перекази через інтернет-банкінг між поточними рахунками у гривні в Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна стануть безкоштовними.

- Знижені тарифи на онлайн-перекази для підприємців. З 15 грудня клієнти Укрсоцбанку, представники мікро- та малого бізнесу, зможуть здійснювати платежі на рахунки Альфа-Банку Україна через систему інтернет-банкінгу з комісією від 1 грн залежно від тарифного плану.

- Спільні акції. За рахунок співпраці двох банків клієнти отримують вигоду ще й завдяки спільним акціям. Зокрема, до 22 січня 2017 року обидва банки пропонують кредит готівкою з можливістю виграти телевізор.

- Інновації. 26 червня 2016 року Укрсоцбанк спільно з компанією Mastercard, Альфа-Банком Україна та компанією "Євронет Україна" офіційно презентували у Львові перший в Україні банкомат, що дає змогу знімати готівку безконтактно за допомогою технології безконтактних оплат Mastercard.

- Підтримка малого бізнесу. Кожен новий клієнт, який до 19 березня 2017 року відкриє поточний рахунок та оформить договір комплексного банківського обслуговування в Укрсоцбанку, отримає 3 місяці обслуговування без абонплати, необмежену кількість безкоштовних платежів на рахунки клієнтів Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна, а також безкоштовне відкриття рахунку та підключення до інтернет-банкінгу.Відділення та банкомати

Знайдіть найближче відділення

Контакт-центр

0 800 3000 90

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у мережах України безкоштовніІнтернет-банкінг
Фізичним особам
Юридичним особам
Відділення та банкомати
Контакти
0 800 3000 90 0 800 3000 90
0 800 3000 90 0 800 3000 90
Підтримка

Дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з мобільного в межах України для абонентів Vodafone, Київстар та lifecell.

Тарифікація згідно з тарифним планом абонента.

Послуга Сallback для дзвінків з мобільного.

Дзвінки по Україні та з-за кордону за стандартними тарифами.

Курси застосовуються на дату фактичного списання коштів з рахунку та є наближеними до курсу банку при блокуванні необхідної суми на момент здійснення операції.
Спочатку вказана валюта карткового рахунку, далі - валюта розрахунку з платіжною системою.
Оцінка якості обслуговування

Зворотній зв'язок

Виникли запитання, пропозиції, зауваження?

Ми цінуємо співпрацю з Вами. Для того щоб поділитись своїми пропозиціями, зауваженнями, поставити запитання, будь ласка, заповніть форму зворотнього зв’язку, подану нижче або зателефонуйте до Контакт-центру АТ "Укрсоцбанк" за номером 0 800 5000 20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Я хочу отримувати інформацію про нові послуги Банку, акції та розіграші.

Поля є обов'язковими до заповнення